Mraclinska devetka Rakovcu

[]

Jedinstvena županijska nogometna liga, 30. kolo

MRACLIN – RAKOVEC 9:0

Drugoplasirani Mraclin je u jednosmjernoj utakmici kontra fenjeraša iz Rakovca uz dosadnu kišu koja je pratila utakmicu uvalio gostima čistu “devetku” – prema prigodama rezultat je mogao biti i veći. Na samom otvaranju dvoboja Laci Roginić je načeo mrežu gostiju već u 4. minuti. Josip Jurić za podebljanje vodstva izborio je kazneni udarac, kojeg je bio i siguran egzekutor iz bijele točke. Uslijedila su dva gola Pere Milatovića – oba puta je poentirao glavom. U 37. minuti ozlijedio se prvi strijelac domaćih Roginić, zamijenio ga je Hrvoje Kolarić koji je nekoliko minuta kasnije pogodio u mrežu protivnika snažnim i odmjerenim udarcem s nekih dvadesetak metara. Drugo poluvrijeme trener Damir Milanović dao je priliku igračima koji imaju manju minutažu, jedan od njih je mraclinska nada Juraj Cvetnić – dva puta je matirao gostujućeg vratara, u 69. i 86. minuti. Preostala dva pogotka u drugoj dionici djelo su iskusnog i ponajboljeg pojedinca susreta Pere Milatovića koje je ovaj puta zabio njegovom karakterističnom ljevicom.

Mraclin. SRC Nova graba.
Sudac: Jakopic (Sveti Ivan Zelina). Pomoćnici: Kamenarić i Geller.

STRIJELCI: 1:0 – Roginić (4), 2:0 – Jurić (17 – 11 m), 3:0 – Milatović (26), 4:0 – Milatović (37), 5:0 – Kolarić (41), 6:0 – Milatović (58), 7:0 – J. Cvetnić (69), 8:0 – Milatović (84), 9:0 – J. Cvetnić (86).

MRACLIN: Dražić, M. Cvetnić, J. Domitrović, Skrbin, B. Dandić (od 46. Desput), Onić (od 61. Cerovski), Šikić, Jurić (od 61. J. Cvetnić), Koleš (od 46. Vidović), Milatović, Roginić (od 37. Kolarić). Trener: Damir Milanović.

RAKOVEC: Jurić, Krvarić, Novoselec, Pajur, M. Jaić, Madžar, N. Jaić, Jendriš, Štefinovec, Radotović, Grgoić. Trener: Goran Presečki.

IGRAČ UTAKMICE: Pero Milatović.

Momčad Mraclina već ove srijede očekuje polufinalna utakmica KUP NS Velika Gorica protiv četvrtoligaša Lukavca na Grabi, dok u idućem kolu koje je na rasporedu u subotu slijedi gostovanje kod neugodnog Naftaš Ivanića.