[]

29.05.2021. Lukavec. 4.nogometna liga Središte Zagreb – 30. kolo: NK Lukavec – NK Sutla-Laduč. Matija Ezgeta. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec je uhvatio momčad gostiju ”na spavanju” u prvih 12 minuta i s tri pogotka došao u vodstvo 3:0 i tako usmjerio utakmicu prema pobjedničkom ishodu. Nakon ubačaja s desne strane na poziciji centralnog napadača u 2. minuti našao se Marijan Grdenić i plasirao loptu pored ”spavača” iz Laduča u nebranjenu mrežu za 1:0. Krpečanec je u 11. prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0, a već u slijedećoj akciji Humeljak koristi šansu i iz blizine poentira za 3:0.

29.05.2021. Lukavec. 4.nogometna liga Središte Zagreb – 30. kolo: NK Lukavec – NK Sutla-Laduč. Ivan Kaurin. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Tri lopte u mreži probudile su gostujuće igrače, bili su pažljiviji u obrani i do odlaska na odmor su se uspjeli obraniti. Međutim, već u prvoj minuti nastavka uslijedila je brza akcija po lijevoj strani i oštar ubačaj na peterac, loptu je nespretno zahvatio Vasović i skrenuo je u mrežu za 4:0. Tri minute kasnije brzi prodor po desnoj strani, Kaurin je najbrži i lobom prebacuje vratara, lopta završava u suprotnoj maloj mrežici – 5:0!

29.05.2021. Lukavec. 4.nogometna liga Središte Zagreb – 30. kolo: NK Lukavec – NK Sutla-Laduč. Marijan Grdenić. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Do kraja susreta trener domaćih napravio je pet izmjena, a trener gostiju niti jednu, jer nije ni imao pričuvnih igrača.

4.nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021., 30. kolo

NK Lukavec – NK Sutla-Laduč 5:0 (3:0)

Lukavec. Igralište: ŠRC Lukavec. Gledatelja: -. Subota, 29.05.2021., 17:30 sati. Sudac: Tihomir Sopić (Samobor). Pomoćnici: Kristian Brezić i Marijan Gorše (oba Zagreb). Delegat: Dario Klepo (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Marijan Grdenić (2), 2:0 – Krpečanec (11), 3:0 – Humeljak (12), 4:0 – Vasović (46), 5:0 – Kaurin (49).

LUKAVEC: Luter, Marijan Grdenić, Lagundžija, Meter, Humeljak (od 53. J.Grdenić), Borković (cap.)(od 53. Valentinčić), Kaurin, Ezgeta (od 60. Kovačić), Konjevod (od 84. Elez), Puntarić, Krpečanec (od 74. Župetić). Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

SUTLA-LADUČ: Suljić, Vasović, Šikoronja, Žižić, Matejaš, Dragović, Turk, Jozić, Kunjas, Marić, F.Žitković. Trener: Tomislav Žitković