[]

05.06.2021. Kobilić. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 29. kolo: NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je opravdao ulogu favorita i u 29. kolu zabilježio 2:0 pobjedu protiv Dinamo Hidrela te tako uspješno zaključio prvenstvenu sezonu 2020./2021. Ravnopravna igra u prvom poluvremenu odlučena je neposredno pred odlazak na odmor. Vratar gostiju Mario Zagorac zbog ozljede izašao je s terena u 43. minuti, a zamijenio ga je Marko Topalović, jedini pričuvni igrač gostujuće momčadi. Dvije minute kasnije na dugometni ubačaj Damira Matkovića iz prekida utrčao je Selver Muhić i glavom poslao loptu u suprotnu malu mrežicu za 1:0.

Tijekom drugog poluvremena ništa se bitnije nije promijenilo, jedino je trener domaćih Nino Matković napravio svih pet izmjena. Konačni rezultat 2:0 postavio je Matej Kovačić. Zbog dvije opomene (preoštar start u 78. i prigovor na odluku suca u 85.) isključen je Robert Zorić.

Vatrogasac s 51 bodom (27 16 3 8 61:33) osvojit će na kraju prvenstva najmanje 5. mjesto. Dinamo Hidrel trenutno s 29 bodova zauzima 9. mjesto (26 8 5 13 28:33).

Prva županijska nogometna liga, skupina Istok 2020./2021., 29. kolo

NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 2:0 (1:0)

Kobilić. Igralište Vatrogasca.  Gledatelja -. Subota, 05.06.2021., 17:30 sati. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćnici: Tihomir Bratković i Danijel Zgurić (svi Velika Gorica). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Muhić (45), 2:0 – Kovačić (80).

VATROGASAC: Caput, Čavar (od 75. Antunović), Muhić (od 75. Kovačić), Kontić (cap.), Landeka (od 46. Novak), Šošić (od 62. Vuksan), Šimek, Vuković (od 46.Batinić), D.Matković, Grilec, Štefner. Trener: Nino Matković.

DINAMO HIDREL: Zagorac (od 43. Topalović), Jakovljević (cap.), Rus, Đuksi, Balenović, Zorić, Kuzmić, Slivak, Vukadin, Čičak, Čurla. Trener: Mario Kajinić.