Jelačić takozvanom petardom ispravio poraz u 1. kolu

[]

U srijedu 1. rujna u Vukovini odigrano je 2. kolo prvenstva JŽNL između Jelačića i Strmca iz Bedenice.

Jelačić je sve riješio u prvih 45 minuta. U 10. minuti Bičak iz Strmca jurio je sam na vratara Sakača ali krenuo je u nepotrebni dribling i ništa od pogotka. Kazna je stigla odmah kad je Krasnić dobro pucao, Plantić odbio a Mateo Nikić pospremio loptu u mrežu za 1:0. U 14. minuti nakon velike gužve u kaznenom prostoru Strmca i izbijene lopte Petar Krasnić je rezantnim plasiranim udarcem povisio rezultat na 2:0. Već tada je bilo jasno da slabi gosti nemaju nikakve šanse za dobar rezultat a u 41. minuti bilo je 3:0. Nikić je izveo korner a stoper Josip Matić je glavom nadvisio sve i spustio loptu u mrežu Strmca.

Do kraja poluvremena opet je Bičak promašio zicer a u kontri Filip Harambašić je dobio dubinsku i lijepim lobom ljevicom pogodio i na odmor se otišlo s čistih i nedostižnih 4:0. U nastavku vrijedi spomenuti tek lijepi pogodak Matije Šilinića za smanjenje rezultata a konačni je postavio Miron Memić dalekometnim preciznim udarcem.

JELAČIĆ 5
STRMEC 1

VUKOVINA Igralište Jelačića. Igrano 1. rujna 2021. od 17.30. Gledatelja 50. Sudac: Tomica Solenički (Jastrebarsko) 7. Pomoćnici: Ivan Batušić (Cvetković) i Martin Donja (Zdenčina). Delegat: Mladen Oršiček (Orešje).

STRIJELCI: 1:0-M. Nikić (11), 2:0-Krasnić (14), 3:0-Matić, 4:0-Harambašić (45), 4:1-M. Šilinić (51), 5:1-Memić (55).

JELAČIĆ: Sakač 6,5, Landeka 6,5 (od 68. Miletić-), Krasnić 7,5 (od 76. A. Nikić-), Maslać 6,5, Memić 6,5, Mihanović 6,5 (od 62. Rovišan-), Harambašić 6,5 (od 68. Nezirović-), M. Nikić 7,5, Matić 7, Prizmić 6.5 (od 68. Karaula-), F. Zagorec 6,5. Trener: Stefan Rajić 7

STRMEC BEDENICA: Plantić 5,5, Mrazović-(od 11. Vuk 5,5), Novački 5,5, Babić 5,5, Kranjec 5,5, K. Šilinić 5,5, Bičak 5 (od 81. Ključar-), Posavec 5,5, M. Šilinić 6,5, Šavorić 5 (od 19. Plenar 5,5) Trcak 5,5. Trener: Miroslav Vuksanić 5,5

IGRAČ UTAKMICE: Petar Krasnić