FOTO Lukavec minimalno izgubio od Dugog Sela

[]

25.09.2021. Velika Gorica. 3.HNL središte – 3. kolo: NK Kurilovec – NK Dugo Selo 0:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec novak u 3.HNL Središte zabilježio je u 7. kolu već peti poraz, a izgubljena utakmica protiv Dugog Sela bila je treća u nizu u kojoj su bodovi izgubljeni minimalnim rezultatom 0:1 (Maksimir, Ponikve). Za Dugo Selo jedini pogodak postigao je Mihovil Rašić u 17. minuti.

Od višeg poraza domaćina je spasio odlični vratar Nino Martin Luter, koji je samo od 25. do 35. minute imao tri sjajne obrane. Intervencija u 33. minuti kada je u mat poziciji s poda uspio refleksnom obranom izbaciti loptu preko grede u korner bila je prvoligaška.

Od 75.minute domaći su igrali s igračem manje, isključen je Roko Ivezić zbog povlačenja za dres suparničkog igrača izvan kaznenog prostora u izglednoj prilici za postizanje pogotka. Lukavec je s 4 osvojena boda trenutno na 15. mjestu prvenstvene tablice (7 1 1 5 3:11 4).

Treća hrvatska nogometna liga Središte 2021./2022., 07. kolo

NK Lukavec – NK Dugo Selo 0:1 (0:1)

Velika Gorica. Igralište: SRC Kurilovec. Gledatelja 100. Subota, 25.09.2021., 16:30 sati. Sudac: Antonio Šandrk. Pomoćnici: Josip Bošnjak i Filip Lovrić (svi Zagreb). Delegat: Zvonimir Zajec (Zaprešić). Strijelac: 0:1 – Rašić (17).

LUKAVEC: Luter, Lagundžija, Ezgeta, Ivezić, Abazi, Humeljak, Borković (cap.)(od 87. Župetić), J.Grdenić (od 69. Konjevod), Gudelj, Kaurin (od 67. M.Grdenić), Šiprak. Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

DUGO SELO: Anić, Mikulić, Filipović, Darojković, Rašić (od 77. Lović), Radović (od 55. Grgić), Puretić (od 55. Cetina), Kovačić, Slunjski, Budimir, Talan (od 68. Agatić). Trener: Goran Hendak.

Isključenje: J.Grdenić (70.- nakon što je zamijenjen), Ivezić (75.- povlačenje suparničkog igrača za dres izvan kaznenog prostora u izglednoj prilici za postizanje pogotka).