Lukavec kao gost svladao Trešnjevku, Kurilovcu bod doma kontra HAŠK-a

[]

U subotu 2. listopada 2021. šest klubova Nogometnog saveza Velika Gorica odigralo je svoje prvenstvene utakmice.

Trećeligaši Kurilovec i HAŠK iz Zagreba na SRC Udarnik nisu pogodili mrežu i nagrada je svakom po bod. Solidno za novu momčad iz kvarta Velike Gorice. Još bolje igrao je Lukavec koji je slavio kao gost Trešnjevke.

U petom rangu Jelačić je u Vukovini minimalnim rezultatom svladao visoko rangirani Vatrogasac iz Zdenaca Brdovečkih a jedini strijelac bio je Miron Memić glavom u 70. minuti. Klas je doma u Mičevcu igrao 1:1 kontra fuzioniranih Jaske i Vinogradara.

Županijski prvoligaši vodeći Kloštar iz Kloštar Ivanića i Dinamo Hidrel također su podijelili plijen jer je završilo 2:2. Dinamovci iz Čiča vodili su a drugi pogodak dobili su u 94. minuti. Kakva šteta! Turopolje i dalje odlično gura kao novak u ligi a nova žrtva je Milka Trnina iz Vezišća nedaleko Križa.

REZULTATI:

3. HNL središte 8. kolo

Subota, 2. listopada 2021.:

Kurilovec – HAŠK 1903 0:0

Trešnjevka – Lukavec 2:4 (za Lukavec zabili Abazi, Humeljak, Konjevod i Althaller)

JŽNL, 8. kolo

Klas – Jaska Vinogradar 1:1 (za Klas strijelac Kopilović)

Jelačić Vukovina – Vatrogasac Zdenci Brdovečki 1:0 (Miron Memić)

1. ŽNL istok, 6. kolo

Kloštar – Dinamo Hidrel 2:2 (za Dinamo Hidrel zabili Žugaj i Mislav Starčević)

Turopolje – Milka Trnina 3:1 (za Turopolje strijelci Ivan Kos 2 i Jurica Jambrešić)