FOTO Udarnik izgubio od Rudara iz Labina

[]

02.10.2021. Velika Gorica. 2.HRL Zapad (žž) – 02. kolo: ŽŽRK Udarnik – ŽŽRK Rudar (Labin) 24:27. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Rukometašice Udarnika izgubile su rezultatom 24 :27 utakmicu 2.kola u 2.HRL Zapad od Rudara iz Labina. Prvo poluvrijeme karakterizirale su česte promjene rezultata s naizmjeničnim vodstvom, a onda su se gošće odlijepile i riješile prvu dionicu u svoju korist.

Prvo je Udarnik zaostatak 10:11 (17′) okrenuo s 4 pogotka (tri sa 7m) Erike Štefanić na 14:12 (22′), a onda su gošće u završnici s pet uzastopnih golova došle do prednosti 14:17 (28′).

Domaće su neefikasnost iz završnice prvog dijela produžile i početkom drugog poluvremena, Rudar je stekao odlučujuću prednost 15:20 (34′) i održao je do kraja utakmice. Nakon što se Udarnik približio na 23:26 (50′), posljednjih 10 minuta obilježile su vratarke obje ekipe odličnim obranama, u napadu totalna neefikasnost i samo po jedan pogodak na svakoj strani.

2.HRL Zapad (ž) 2021./2022., 02. kolo

ŽRK Udarnik – RK Rudar (Labin) 24:27 (15:17)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 50. Subota, 02.10.2021., 15:30 sati. Sutkinje: Lea Haramina (Samobor) i Sara Mesić (Jastrebarsko). Delegat: Ivan Goreta (Zagreb).

UDARNIK: Kocet, Koleš, Magenreuter, Štefanić 8(5), Cerovski, Obajdin 2, Mostarlić 5, Haramina, Fratnik 1, Vučićević, Miletić 1, Gvardiol, Jurić 1, Sertić 1, Gujić 3, Antonić 2. Trener: Dario Zrnić.

RUDAR: Pavić, Kamenar, Peršić 2, Franković, Vrkljan 5, Zahtila 8(1), Bradanović, Vrkić 1, Belušić 2, Vretenar, Nose 4, Malić, Jukopila 5, Mileta, Basanić, Bonić. Trener: Diego Datos.

Sedmerci: Udarnik 5/7, Rudar 1/1. Isključenja: Udarnik: 6 min, Rudar 8 min.