Dinamo Hidrel teško ali zasluženo do bodova

[]

Igralo se po teškom terenu, po hladnoj kiši i sjevercu koji je s vodom probijao do kostiju. Zbog toga, svim akterima dvoboja čestitka na pravoj muškoj utakmici, požrtvovanju, hrabrosti, pa i kvaliteti za ovaj rang natjecanja. Sudačka trojka također na visini, na čelu s Tihomirom Čunčić Zekom. Bravo za sve, pa i one s klupe za pričuve.

Dinamo Hidrel je rezultatom sigurno pobijedio ali nije to bilo nimalo lako. U prvom poluvremenu Posavec je bio ravnopravan a u nekim trenucima i bolji. Imali su gosti nekoliko zanimljivih situacija pred vratima Hidrela kao Joveš u 42. minuti kad je izbliza pucao na činilo se prazna vrata pa ipak pogodio blok. Prije toga opasan je bio Hladni za dinamovce ali udarac je završio u korneru.

Nakon odmora, Hidrel je zagospodario terenom i poveo u 54. minuti. Žugaj je lijevo uposlen dubinski i od prve nisko ubacio u sredinu a Marko Topalović precizno nisko pogodio kut i bilo je 1-0. Za konačnih 2-0 dinamovci su u 77. minuti također s lijeva izveli korner a u gužvi pred vratima Posavca najbolje se snašao Filip Čurla i zabio.

DINAMO HIDREL – POSAVEC 2-0

NOVO ČIČE Igralište Dinama Hidrel. Igrano 10. listopada 2021. od 16 sati. Gledatelja 25. Sudac: Tihomir Čunčić (Kuče) 7. Pomoćnici: Tihomir Bratković (Velika Gorica) i Tomislav Prpić (Zagreb). Delegat: Saša Kunić (Zagreb).

STRIJELCI: 1-0 Topalović (54), 2-0 Čurla (77).

DINAMO HIDREL: Fabijančić 7 (od 53. Šimić 7), Čurla 7, Jakovljević 7, Žugaj 6,5, Španiček 6 (od 46. Musolli 6,5), Topalović 7, Đuksi 7, Balenović 7 (od 86. Risonjić-), Zorić 6,5 (od 89. Sverić-), Vukadin 7, Hladni 7 (od 81. Hemen-). Trener: Tomislav Jakovljević 7.

POSAVEC: M. Kučan 6,5, M.Breščaković 6,5, Budinski 6,5, Kovačević 6,5, Lucin 6,5, Krajinović 6 (od 62. Postružin 6), J. Breščaković 6,5, Vranek 6 (od 68. Bencek-), Jambrešić 6,5, Joveš 6,5 (od 75. Duvnjak-), Desput 7. Trener: Alen Breščaković 6,5

IGRAČ UTAKMICE: Filip Čurla