Mladi Bikovi “kod kuće” uvjerljivo dominirali nad Siskom!

[]

Kadeti KK Gorice, u 9. kolu treće kadetske lige svladali su ekipu Siska 65:51. Mladi Bikovi uvjerljivo su dominirali nad Siskom te ponijeli još jednu pobjedu.

Gorica je na krilima Vuksana sa šest koševa odmah povela 8:0, a do kraja prve četvrtine Bikovi su na pauzu otišli sa 16 poena prednosti (28:12).

U drugoj četvrtini sreća se nakratko osmjehnula mladim Siščanima koji su ju dobro iskoristili te Goričani na veliki odmor odlaze s rezultatom 36:28.

Drugo poluvrijeme poenima su otvorili Vuksan, Selak i Matić čime su ponovo prešli u dvoznamenkastu prednost.

Gosti iz Siska samo su još jednom spustili razliku na jednu znamenku (52:43) i to početkom zadnje četvrtine, ali prave neizvjesnosti nije bilo.

Igrači Nikole Piacuna nakon današnje utakmice i dalje uvjerljivo drže prvo mjesto na ljestvici prvenstva.