FOTO Odbojkaši Gorice osvojili prvi bod

[]

05.02.2022. Velika Gorica. Superliga – 14.kolo: OK Gorica – OK Sisak 2:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice su 14. kolu Superlige minimalno izgubili od momčadi Siska u 5 setova i tako osvojili prvi bod u ovom prvenstvu. Goričani su iznenađujuće lako dobili prvi set (25:18), ali su jednako tako izgubili slijedeća dva (14:25, 19:25).

Četvrti set je bio izjednačen, momčadi su smjenjivale u vodstvu (6:8, 12:10, 14:12, 17:18, 21:23) i Sisak propušta realizirati meč loptu pri rezultatu 25:26. Domaći sastav velikom borbenošću koristi svoju drugu set loptu za izjednačenje u setovima (28:26).

Momčad domaćina bolje je otvorila zaključni set (2:0, 4:2), ali gosti okreću na 5:7 i 7:10, uspijevaju sačuvati prednost i s ukupno trećom meč loptom zaključuju susret u svoju korist.