FOTO Odbojkašice Velike Gorice pobijedile ekipu Vrbovca i zadržale 3.mjesto

[]

27.02.2022. Velika Gorica. Prva B liga skupina Sjever – 15.kolo: OK Velika Gorica – ŽŽOK Vrbovec 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkašice Velike Gorice pobijedile su u 15. kolu  rezultatom 3:0 ekipu Vrbovca i tako s 27 bodova zadržale 3. mjesto u trenutnom poretku (14 9 5 31:19 27), u konkurenciji 12 klubova.

Domaće igračice su se nakon nesigurnog početka (7:8) brzo pribrale i očekivano prešle u vodstvo (14:11, 19:12, 23:13) i nakon 19 minuta osvojile prvi set. U 2. setu trener gostujuće ekipe Žarko Popović je uzeo minutu odmora pri vodstvu domaćih 5:1 i okrenuo na 6:7. Ipak, nešto kasnije Popović pri rezultatu 15:7 uzima drugi timeout, ali to nije pomoglo njegovoj ekipi (19:10, 22:14) i domaće osvajaju i drugu dionicu za 2:0 vodstvo.

Trener Vinko Ivelj je tijekom utakmice maksimalno rotirao tako da su sve igračice iz zapisnika dobile određenu minutažu. Treći set je bio čista formalnost (14:7, 20:12, 23:15) i nakon ukupno 62 minute domaće su zabilježile maksimalnu pobjedu 3:0.