FOTO Odbojkaši Gorice izgubili od momčadi Centrometala

[]

12.03.2022. Velika Gorica. Superliga seniora – 19. kolo: OK Gorica – OKM Centrometal 1:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odbojkaši Gorice su u 19. kolu Superlige izgubili susret rezultatom 1:3 protiv momčadi Centrometala te su tako i dalje bez pobjede u prvenstvu. U prva dva seta gosti su demonstrirali svoju klasu i poentirali su u serijama za očekivano vodstvo.

Slično je bilo i u 3. setu (9:13, 14:17, 16:21) i bilo je dovoljno nekoliko neopreznosti u redovima gostiju (primjerice, nelogične zamjene) koje su dovele do gubitka seta. Gorica je završnicu odigrala borbeno, smanjila zaostatak (19:22, 22:23), obranila dvije set-meč lopte (22:24) i osvojila set realizacijom prve set lopte. Odlično su odigrali Tomo Dumić i Dominik Delić.

Gosti su se u zaključnom setu očekivano ‘uozbiljili’ (6:12, 8:16, 12:18, 15:23), osvojili set za svoju 12. pobjedu u prvenstvu i trenutno 4. mjesto na ljestvici (18 12 6 40:26 34). Gorica je s jednim bodom na posljednjem 12. mjestu.