FOTO Juniori HNK Gorice i GNK Dinama odigrali bez pogodaka

[]

18.03.2022. Velika Gorica. Prva hrvatska nogometna liga Juniori-21.kolo: HNK Gorica-GNK Dinamo (Zagreb) 0:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Juniori Gorice u 21. kolu Prve nogometne lige odigrali su bez pogodaka na domaćem terenu protiv još uvijek neporaženog Dinama i tako potvrdila mjesto u vodećem kvartetu Lige.

Prvo poluvrijeme proteklo je u obostrano otvorenoj igri i već u 8. minuti domaći su imali vrlo izglednu priliku za pogodak. Luka Brlek je dubinskom loptom pronašao Antonija Vujičića, koji je imao otvoren put prema vratima  gostujuće momčadi, ali oklijevao je s udarcem i šansa je propala.

Gosti su bili nadomak vodstva u 15. minuti kada je udarac Viktora Kanižaja iz blizine bio zamalo neprecizan, lopta je očešala gredu i završila u golautu. U završnici prvog dijela velika prigoda za Tina Ivušića, koji s ruba kaznenog prostora gađa lijevu stranu Dinamovih vrata, ali vratar Mislav Zadro sjajno je reagirao i paradom loptu izbacio u korner.

Početkom drugog poluvremena domaći su presingom stisnuli goste u kazneni prostor i izveli četiri vezana udarca iz kuta, ali do promjene rezultata nije došlo. Dinamo je u završnici pritiskao Goricu napadima po bokovima, ali domaći su borbenom igrom otklonili sve pokušaje suparnika i u posljednjoj minuti iz kontranapada su imali veliku šansu za pobjedu. Plasirana lopta Matije Frkovića s desne strane prošla je nemoćnog vratara i pored suprotne vratnice završila u golautu.

Gorica (21 13 5 3 46:18 44) je s 44 boda na 4. mjestu, a Dinamo (21 14 7 0 42:12 49) s 49 bodova na 2. mjestu. Goričani u idućem 22. kolu (subota, 26. ožujka 2022.) gostuju u Dugopolju.

Prva hrvatska nogometna liga Juniori 2021./2022., 21. kolo

HNK Gorica – GNK Dinamo (Zagreb) 0:0

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja: 120. Petak, 18.03.2022., 17 sati. Sudac: Goran Pečarić (Zagreb). Pomoćni suci: Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Dario Kolarević (Zagreb). Delegat: Davor Ivić (Sisak).

GORICA: Dalipagić, Cruce-Corcy, Houdek, Quni (od 76. Gašparić), Vujičić (od 46. Frković), Skrbin (cap.) (od 83. Ćurić), Kulenović (od 76. Carl), Janušić (od 52. Ciprić), Sim (od 70. Brandić), Brlek, Matković. Trener: Sven Raić.

DINAMO: Zadro, Mizić, Katinić, Kozina (cap.), Dobrilović (od 67. Mateković), Kanižaj (od 76. Pobi), Lukanić (od 76. Gurlica), Krdžalić (od 76. Topić), Čavara (od 76. Dizdarević), Novak-Stanko (od 67. Vuko), Sučić. Trener: Jozo Bandić.

Poredak: 1. Hajduk 49 (21 14 7 0 52:11), 2. Dinamo 49 (21 14 7 0 42:12), 3. Lokomotiva 47 (21 14 5 2 48:23), 4. Gorica 44 (21 13 5 3 46:18), 5. Varaždin 34 (20 11 1 8 32:24), 6. Rijeka 33 (20 8 9 3 36:23), …

The post FOTO Juniori HNK Gorice i GNK Dinama odigrali bez pogodaka first appeared on cityportal.hr.

Objava FOTO Juniori HNK Gorice i GNK Dinama odigrali bez pogodaka pojavila se prvi puta na cityportal.hr.