FOTO Klas i Mladost odigrali neodlučeno bez pogodaka

[]

19.03.2022. Mičevec. Jedinstvena žžupanijska nogometna liga-18.kolo: NK Klas – NK Mladost (Obrezina) 0:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Dvije pobjede Klasa (Strmec 2:0, Polet 1:0) i Mladosti (Kupa 3:1, Sloga 2:0) na startu proljetne polusezone privukao je danas na susjedski derbi u Mičevcu veći broj gledatelja nego što je to uobičajeno u očekivanju zanimljive utakmice.

Međutim, suparnici su se odlučili za manje-više ziherašku igru, igrali su s pojačanom obranom i šanse za postizanje pogotka bile su deficitarna roba. U prvom poluvremenu Mladost je djelovala bolje od domaće momčadi, ali očekivanog pritiska na vrata Klasa nije bilo. Domaći su bili blizu pogotku sredinom poluvremena kada je Toni Nikolić iz slobodnog udarca gađao bliži kut, ali Mislav Miklec je paradom spasio svoja vrata.

Najveću šansu za goste nije iskoristio Domagoj Bedeković početkom drugog poluvremena kada je izbjegao zaleđe i u klasičnoj situaciji ‘1 na 1’ umjesto mreže pogodio vratara domaćih Matiju Sivca. Trener domaćih izmjenama je uspostavio ravnotežu na terenu i Klas je u završnici imao nešto više loptu u posjedu, ali izrazitih šansi nije bilo. Jedino je Josip Tadić imao u nadoknadi zicer i nije najbolje reagirao, iako se čini da se radilo o nedozvoljenom položaju.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2021./2022., 18.kolo

NK Klas (Mičevec) – NK Mladost (Obrezina) 0:0

Mičevec. Igralište ŠRC Mičevec. Gledatelja 100. Subota, 19.03.2022., 15:30 sati. Sudac: Ivan Vuković (Donji Laduč). Pomoćni suci: Tin Debogović (Bijela Gorica) i Ivica Mazal (Zaprešić). Delegat: Ivica Krezo (Kloštar Ivanić).

KLAS: Sivec, Šimić (od 53. Dilberović), Knežević, Orešković (cap.)(od 73. Matulić), , Kolundžić, Nikolić, Gusak (od 60. J.Tadić), Kožul, Janić, Perša (od 60. Matić), Lovrečki (od 60. Ščrbec). Trener: Hrvoje Šiptar.

MLADOST: Miklec, B.Ivančić, M.Tadić, Perić, Matić (od 52. M.Ivančić), Hercigonja (od 90.+1 Pejak), Hren, Kos (od 61. Grdić), Šorša, Smajić, Jaki (od 52. Bedeković). Trener: Romano Župetić.

Objava FOTO Klas i Mladost odigrali neodlučeno bez pogodaka pojavila se prvi puta na cityportal.hr.