FOTO Vatrogasac uvjerljivo pobijedio u Novom Čiču i zadržao 2. mjesto

[]

03.04.2022. Velika Gorica, Novo Čiče. Prva žžupanijska nogometna liga skupina Istok, 16.kolo: NK Dinamo Hidrel – NK Vatrogasac 0:4. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je u Novom Čiču zabilježio treću proljetnu pobjedu i zadržao 2. mjesto bodovno poravnat s vodećom Meštricom. Gosti su do treće pobjede u nizu došli lakše nego što su očekivali, a prema zrelim prigodama za pogodak njihova pobjeda je mogla biti i uvjerljivija.

Dinamo Hidrel je prvih pet minuta igrao na polovici Vatrogasca, a onda ih je prvi ozbiljniji kontranapad gostiju pogurnuo u pasivu – 0:1. Efektan pogodak Marka Novaka koji je tako uspješno završio dobru izvedenu akciju. Slično je  odigrano i desetak minuta kasnije, a realizator je bio Toni Štefner. Isti igrač pogodio je i gredu.

Drugo poluvrijeme započelo slično kao i prvo, a onda je kapetan Ivan Kontić s ruba kaznenog prostora plasiranim udarcem pogodio donji kut za 0:3. To je bio znak da su ”vatrogasci” pogasili nade Dinamo Hidrela u povoljniji rezultat. Brojne izmjene malo su razvodnile igru, domaći nisu uspjeli postići ni počasni pogodak. Konačni rezultat 0:4 postavio je Damir Matković u završnici susreta realizacijom kaznenog udarca.

Navijačka skupina Browing iz Kobilića imala je prigodom svakog pogotka svojih ljubimaca uobičajeni ”bakljada show”.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2021./2022., 16.kolo

Dinamo Hidrel – Vatrogasac (Kobilić) 0:4 (0:2)

Novo Čiče. Igralište: ŠRC Novo Čiče. Gledatelja 80. Nedjelja, 03.04.2022., 16:30 sati. Sudac: Ivan Lučin. Pomoćmi suci: Davor Merkaš i Tihomir Bratković (svi iz Gorice). Delegat: Hrvoje Šabarić (Dugo Selo). Strijelci: 0:1 – Novak (5), 0:2 – Štefner (16), 0:3 – Kontić (52), 0:4 – D.Matković (86-11m).

DINAMO HIDREL: Šimić, Risonjić, Jakovljević (od 74. Sejfović), Žugaj, Đuksi (cap.)(od 55. Topalović), Zorić (od 79. Andrijanić), Musolli, Klarić (od 55. Španiček), Slivak (od 74. Hemen), Hladni (od 79. Filipović), Kadoić. Trener: -.

VATROGASAC: Caput, Šošić (od 79. Vuksan), Čavar, Antunović (od 79. Kovačić), Kontić (cap.), Novak (od 65. Ivkić), Krstanović (od 68. Batinić), Šimek, Matković, Grilec (od 65. Barišić), Štefner. Trener: Nino Matković.

Objava FOTO Vatrogasac uvjerljivo pobijedio u Novom Čiču i zadržao 2. mjesto pojavila se prvi puta na cityportal.hr.