FOTO Meštrica uvjerljivom pobjedom zadržala prvo mjesto

[]

10.04.2022. Gornja Lomnica. Prva žžupanijska nogometna liga skupina Istok-17.kolo: NK Meštrica – NK Dubrava 5:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica je u 17. kolu Prve županijske nogometne lige skupina Istok pobijedila momčad Dubrave rezultatom 5:1 i tako zadržala prvo mjesto na prvenstvenoj tablici. Domaći su došli u vodstvo u 11. minuti kada je Ivan Britvec iz blizine pogodio donji kut.

Slično se dogodilo i početkom drugog poluvremena, a strijelac je bio Hrvoje Bartolović za 2:0. Pet minuta kasnije Britvec je iz blizine povećao vodstvo domaćih na 3:0. Svoj treći pogodak isti igrač je postigao efektnim lobom u 67. minuti za 4:0.

Petardu domaćina za 5:0 zaključio je Krešimir Košutić  nakon brze akcije po sredini pogodivši mrežu plasiranom loptom uz samu vratnicu. Gosti su počasni pogodak postigli iskoristivši neopreznost domaće obrane i Ivan Baškarad je s peterca pogodio za konačnih 5:1.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2021./2022., 17. kolo

NK Meštrica – NK Dubrava (Dubrava Vrbovečka) 5:1 (1:0)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 30. Nedjelja, 10.04.2022., 11 sati. Sudac: Jure Stojanović. Pomoćni suci: Bruno Geller i Nikola Kamenarić (svi iz Svetog Ivana Zeline). Delegat: Saša Kunić (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Britvec (11), 2:0 – Bartolović (55), 3:0 – Britvec (60), 4:0 – Britvec (67), 5:0 – Košutić (76), 5:1 – Baškarad (86).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Šimunović (od 72. Prigorac), Ćevid, G.Mihalinčić, Bartolović (od 72. Radovac), Tuka, Pagadur, Britvec, Skorin (od 66. Huzjak), Šečić (od 64. Vulin), Galović (od 31. Košutić). Trener: Matija Šimunović.

DUBRAVA: Šuflaj, Grgić (od 82. Matejak), Brkljačić, Grbavac (od 65. Brtan), Tomić, Novosel (od 57. Baškarad), Fulir, Kamber, M.Horvat, Fugaj, K.Horvat (od 46. Štefanac). Trener: Dražen Fulir.

Objava FOTO Meštrica uvjerljivom pobjedom zadržala prvo mjesto pojavila se prvi puta na cityportal.hr.