FOTO Ban Jelačić nije uspio sačuvati vodstvo od dva pogotka

['Ban Jelačić(V)', 'jžnl']

30.04.2022. Velika Gorica,Vukovina. Jedinstvena žžupanijska nogometna liga-24.kolo: NK Ban Jelačić-NK Jaska Vinogradar (Jastrebarsko) 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Ban Jelačić i Jaska Vinogradar odigrali su bez pobjednika 2:2, tako da je prvo poluvrijeme pripalo domaćinu koji je već u 14. minuti imao vodstvo 2:0. Vodeći pogodak postigao je efektno kapetan Mateo Nikić, a deset minuta kasnije Josip Miletić je s ruba kaznenog prostora prizemnim udarcem pogodio bliži kut za 2:0. Isti igrač je u 32. minuti iskosa s desne strane pogodio gredu. Gosti u prvih 45 minuta bili su posve bezopasni po domaća vrata.

Gosti su drugo poluvrijeme počeli s dvije izmjene i agresivnijom igrom, nisu iskoristili prve dvije prigode, ali je Tin Borovec u 68. smanjio na 2:1. Momčad domaćina nije uspjela uhvatiti ritam iz prvog poluvremena i zbog toga nije uspjela kontrolirati događanja na terenu. U završnici su gosti iz Jastrebarskog uspjeli izjednačiti u 86. minuti zaslugom Borne Kordića, njihovog najmlađeg igrača.

Ostatak utakmice i sudački produžetak od 7 minuta nisu donijeli promjenu rezultata, iako su i jedni i drugi imali povoljne prigode.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2021./2022., 24. kolo

NK Ban Jelačić – NK Jaska Vinogradar (Jastrebarsko) 2:2 (2:0)

Vukovina. Igralište. ŠRC Vukovina. Gledatelja 60. Subota, 30.04.2022., 17 sati. Sudac: Ivan Vuković (Donji Laduč). Pomoćni suci: Ivan Družanović (Zaprešić) i Patrik Krmar (Zagreb). Delegat: Miroslav Bugarinović (Križ). Strijelci: 1:0 – Nikić (4), 2:0 – Miletić (14), 2:1 – Borovec (68), 2:2 – Kordić (86).

BAN JELAČIĆ: Sakač, Rovišan, Krasnić, Sokić, Smok (od 65. Karaula), Mihanović, Nikić (cap.), Miletić (od 65. Harambašić), Matić, N.Memić, Prizmić. Trener: Stefan Rajić.

JASKA VINOGRADAR: J.Braje (cap.), M.Mravunac, To.Nad, Krnjus, Novosel (od 46. Pustaj, od 70. Borković), Borovec, L.Mravunac, Tv.Nad, Vračević, Kordić, Všetečka (od 46. Kopić). Trener: Sanjin Lucijanić.

The post FOTO Ban Jelačić nije uspio sačuvati vodstvo od dva pogotka appeared first on cityportal.hr.