Podjela bodova u Kurilovcu

[]

Nekompletan Kurilovec dočekao je maksimirske zelene koji su na Udarnik došli po pobjedu. Prema prikazanom u prvom poluvremenu gosti iz Zagreba prilike nisu realizirali ponajviše odličnim reakcijama domaćeg vratara Leona Išeka.
Prekrasan pogodak za vodstvo Maksimira postigao je u 71. minuti Filip Mamić kada s nekih osamnaest metara ljevicom loptu sprema u gornji lijevi kut nemoćnog Išeka. Kurilovec je poravnao rezultat iz kaznenog udarca. Duel u skoku za loptu u šesnaestercu, domaćeg napadača Filipa Župetića i obrambenog gostujućeg igrača Antonia Rosandića sudac je okvalificirao najstrožom kaznom. Siguran egzekutor iz bijele točke Đevad Selman oštrim udarcem pogađa u mrežu Maksimira za konačnih 1:1.
U Kurilovcu mogu sigurno biti zadovoljni bodom, a gosti koji su tražili tri, odlaze kući s jednim, koji prema reakcijama nakon utakmice nije zadovoljio njihove apetite.

III. HNL središte, 30. kolo

KURILOVEC – MAKSIMIR 1:1
VELIKA GORICA. SRC Udarnik. Gledatelja 100. Sudac: Ješić (Sisak). Pomoćnici: Mioković (Sisak) i Maja Brozović (Zagreb).
STRIJELCI: 0:1 – Mamić (71), 1:1 – Selman (83 – 11 m).
KURILOVEC: Išek, Grdenić, Tolj (od 89. Bolješić), Resler (od 90. Milatović), Alili, Bakula (od 65. Selman), Matoš, Kušec, Završki, Knežić, Župetić. TRENER: Senad Harambašić.
MAKSIMIR: Kezerić, Ljuboja (od 65. Navrotskyi), Kondres, Gašparac (od 60. Mamić), Soldić (od 60. Rosandić), Husnjak, Petković (od 81. Vidović), Franceković, Nasri (od 65. Starčić), Mraković, Krznar. TRENER: Zoran Santrač.

The post Podjela bodova u Kurilovcu appeared first on cityportal.hr.