FOTO Futsal Gorica visoko izgubila protiv splitske Torcide

['1.HMNL', 'Futsal Gorica']

08.05.2022. Velika Gorica. Kvalifikacije za popunu 1.HMNL 2022. – 03.kolo: Futsal Gorica – MNK Torcida (Split) 1:6. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Futsal Gorica je uvjerljivo poražena rezultatom 1:6 u susretu sa splitskom Torcidom u 3. utakmici kvalifikacija za plasman u 1.HMNL. Tako gorički klub nakon poraza u Osijeku (4:8) i remija u Šibeniku (1:1) zauzima posljednje mjesto s jednim osvojenim bodom. Splitski klub ima maksimalnih 9 bodova, Osijek 4 i Šibenik 1983 2 boda.

Torcida je utakmicu u Velikoj Gorici usmjerila u svoju korist s dva pogotka u prvih sedam minuta, a s dva pogotka na kraju prvog poluvremena je zapravo rezultatski riješila u svoju korist. Uporno igranje s vratarom Ježićem u fazi napada pokazalo se kao loša odluka, jer su Splićani u oba poluvremena po jedanput pogodili nebranjena vrata.

Gorica i slijedeće dvije utakmice igra na domaćem parketu i eventualno dvije pobjede bile bi možda dovoljne za 2. mjesto i prelazak u Prvu hrvatsku malonogometnu ligu.

Futsal liga za popunu 1.HMNL 2022., 3.kolo

Futsal Gorica – MNK Torcida (Split) 1:6 (0:4)

Velika Gorica. Sportska dvorana srednjih škola. Gledatelja 150. Subota, 07.05.2022., 17 sati. Suci: Marijan Šimatović (Gospić), Mateo Šimunov (Zadar) i Mario Lulić (Gospić). Delegat: Ivan Župan (Samobor). Strijelci: 0:1 – Družijanić (5), 0:2 – Trivković (7), 0:3 – Mišerda (18), 0:4 – Družijanić (20), 1:4 – Šestić (26), 1:5 – Kuzmanić (33), 1:6 – Palada (40).

GORICA: Ježić (V) (cap.), Rumbak, Šestić, Čirjak, Pavlović; Hercigonja (V), Kušlan (V), Grdić, Prpić, Vardić, Duvnjak. Trener: nema.

TORCIDA: Kulušić (V), Družijanić, Trivković, Marić, Mišerda (cap.); Vukić (V), Kuzmanić, Leko, Prgomet, Palada, Znaor, Jelavić. Trener: nema.

The post FOTO Futsal Gorica visoko izgubila protiv splitske Torcide appeared first on cityportal.hr.