Pobjeda Kurilovca za kraj sezone

[]

Nakon duga 34 prvenstvena kola, u zadnjoj utakmici koja gotovo ništa nije značila ni jednoj momčadi, Kurilovec je dočekao Vrbovec. Zaista skromni učinak imali su domaći igrači u prvom dijelu, bez izrazitih prilika i primljenim čudnim golom – stoper Anter Radoš u pokušaju ispucavanja lopte pogađa gostujućeg igrača Domagoja Colarića od kojeg se lopta odbija u domaću mrežu.
Ni početak drugog dijela utakmice nije mirisao na dobro, gosti su u 56. minuti preko Luke Nakića zapucali zicer.
Kurilovečki igrači konačno su proigrali u zadnjih dvadesetak minuta kada su velikim preokretom utakmicu usmjerili u svoju korist. Iz jedne akcije iz 70. minute Filip Župetić je odlično podvalio loptu za Đevada Selmana čiji izlazak pred gol gostiju završava pogotkom za poravnanje. Nakon gola na terenu igraju samo domaći što su kapitalizirali s dva gola u gotovo jednu minutu. Za vodstvo, nekoliko minuta prije kraja dvoboja lijevi bok gostiju probio je Niko Tolj i asistirao u peterac Mateju Resleru koji ne griješi. Već u slijedećem domaćem napadu Marin Matoš asistira u vrlo sličnoj akciji Filipu Župetiću za konačnih 3:1.
Nogometaši Kurilovca dostojno su se oprostili od naporne sezone domaćom pobjedom.

III. HNL središte Zagreb, 34. kolo

KURILOVEC – VRBOVEC 3: 1
VELIKA GORICA. SRC Udarnik. Gledatelja 100. Sudac: Krizmanić (Zagreb). Pomoćnici: Radić (Zagreb) i Horvatinović (Petrinja).
STRIJELCI: 0:1 – D. Colarić (20), 1:1 – Selman (70), 2:1 – Resler (87), 3:1 – Župetić (88).
KURILOVEC: Halilić, Bolješić, Radoš, Kušec, Knežić, Tolj, Musa, Resler, Alili (od 46. Župetić), Matoš, Selman (od 90. Ćačić). TRENER: Senad Harambašić.
VRBOVEC: Zrinščak, Slišković (od 80. Trošić), Tomas, Ćosić, Lovrić, Krizmanić, D. Colarić, Frigan, J. Colarić, Škaro (od 46. Nakić), K. Colarić. TRENER: Dražen Biškup.

The post Pobjeda Kurilovca za kraj sezone appeared first on cityportal.hr.