FOTO Vatrogasac preokretom do pobjede, Meštrica izgubila u Novom Čiču

['1.žnl istok', 'Nk Vatrogasac']

05.06.2022. Kobilić. 1.ŽŽNL skupina Istok-25.kolo: NK Vatrogasac-NK Milka Trnina (Vezišće) 3:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je preokretom pobijedio goste iz Vezišća rezultatom 3:2, nakon što su gosti imali 2:0 vodstvo do 68. minute. Milka Trnina je od početka djelovala raspoloženije za nadmetanje i u prvom poluvremenu su po šansama mogli imati i uvjerljivije vodstvo.

Nakon odmora promjene u oba sastava imale su izravnog utjecaja na događanja na terenu, koja su dovela do preokreta. Prerane i pomalo nelogične izmjene u sastavu gostiju omogućile su domaćinu da češće napada i Marko Novak je na ubačaj Luke Krstanovića s desne strane glavom poslao u rašlje za 1:2.

Antonio Ivkić se u 77. najbolje snašao u gužvi i izjednačio na 2:2. Samo tri minute kasnije dalekometni projektil Damira Matkovića vratar Matija Koletić je samo odbio, najbrže je reagirao i Novak je loptu zabio u nebranjeni dio vrata za 3:2!

Vodeća Meštrica je u predzadnjem 25. kolu iznenađujuće izgubila u Novom Čiču, Turopolje je visoko poraženo u Kloštar Ivaniću, Buna je pobijedila Lonju, Posavec je u Leknenu izgubio protiv Dubrave.

Meštrica na 1. mjestu ima 58 bodova (25 18 4 3 67:23 58), Kloštar je s 53 boda na 2. mjestu (25 16 5 4 49:21 53), a Vatrogasac je s 52 boda na 3. mjestu (25 16 4 5 56:29 52).

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2021/2022., 25. kolo

NK Vatrogasac – NK Milka Trnina (Vezišće) 3:2 (0:2)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 50. Nedjelja, 05.06.2022., 17:30 sati. Sudac: Martin List (Vrbovec). Pomoćni suci: Davor Jukić (Farkaševac) i Srećko Jantoljak (Vrbovec). Strijelci: 0:1 – Zorbas (23), 0:2 – Fešta (36) 1:2 – Novak (68), 2:2 – Ivkić (77), 3:2 – Novak (80).

VATROGASAC: B.Grilec, Šošić (od 53. Novak), Čavar, Antunović (od 42. Vuksan), Ivkić, Kontić (cap.), Batinić, Krstanović, D.Matković,  J.Grilec, Štefner. Trener: Nino Matković.

MILKA TRNINA: Koletić, Vejin, Karadža, Mihaljević, Zorbas, Petković (cap.), Kunović (od 69. Milković), Fešta (od 59. Ivanković), Jurić (od 56. Halić), Kanceljak, Stuparić. Trener: Dubravko Horvat.

Rezultat 25.kola (05.06.2022.): Dinamo Hidrel – Meštrica 5:3, Kloštar – Turopolje 6:0, Posavec – Dubrava 1:5, Buna – Lonja 3:1, Ban Jelačić – Ostrna 7:2, Rakovac – Gaj 3:1.

The post FOTO Vatrogasac preokretom do pobjede, Meštrica izgubila u Novom Čiču appeared first on cityportal.hr.