FOTO Start 8. MNL Turopolja i Posavine efikasan i izjednačen

['Lazina Čička', 'MNL TiP']

19.06.2022. Turopolje. Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 02.kolo. Bukevje. Foto: David Jolić/cityportal.hr

19.06.2022. Turopolje. Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 02.kolo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Prošlog vikenda (18.-19.06.2022.) startala je 8. Malonogometna liga Turopolja i Posavine utakmicama prva dva kola u Mraclinu odnosno Turopolju. Ovogodišnja Liga kraća je za jednu momčad, odustao je Buševec. Prema rasporedu prva utakmica počinje u 15:30 sati, posljednja u 19:20 sati.

19.06.2022. Turopolje. Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 02.kolo. Rakitovec. Foto: David Jolić/cityportal.hr

19.06.2022. Turopolje. Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 02.kolo. Drnek. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Nakon 2. kola po dvije pobjede imaju Lazina Čička, Ribnica, Kuče, Gornje Podotočje i Vukovina, a tu činjenicu mnoge, koji redovno prate ovu ligu, navodi na pomisao (glasno izgovorenu) kako će ovogodišnje natjecanje biti izjednačeno odnosno vrlo neizvjesno glede konačnog pobjednika.

Zanimljiv susret u Turopolju odigrali su Veleševec i Bukevje s dva različita poluvremena. U prvih 15 minuta Karlović je donio prednost Veleševcu, a u drugom poluvremenu smo gledali majstorije Šestoka, koji je postigao 4 pogotka (svaki na različit način) te asistenciju Desputu za petardu i konačnu pobjedu Bukevja.

Lazina Čička igra u ritmu Brdeka, koji je za Rakitovec bio neuhvatljiv, to su iskoristili M. i I. Đurašić za visokih 5:0. Pet pogodaka Marina Sudara u prva dva kola su ‘objašnjenje’ za dvije pobjede Ribnice.

19.06.2022. Turopolje. Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 02.kolo. Okuje. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Strijelci su usprkos visokim temperaturama raspoloženi i postigli su u prva dva kola 52 gola (28+24), skoro 4 pogotka po utakmici (3.78).

Malonogometna liga Turopolja i Posavine 2022.

Turopolje – 02.kolo (19.06.2022.): Kuče – Novo Čiče 3:0 (M.Čunčić 2, Šutalo), Rakitovec – Čička Lazina 0:5 (M.Đurišić 3, I.Đurašić, Brdek), Veleševec – Bukevje 1:5 (Karlović/Šestok 4, Desput), Drnek – Okuje 0:1 (Roginić), Ribnica – Turopolje 4:1 (Sudar 3, Nikić/Mihanović), Gornje Podotočje – Mraclin 2:1 (Ćosić, F.Milatović/Kos), Vukovina – Čička Poljana 1:0 (Matković), Jagodno slobodno.

Mraclin – 01.kolo (18.06.2022.): Čička Poljana – Jagodno 4:0, Vukovina – Mraclin 2:0, Turopolje – Gornje Podotočje 0:3, Okuje – Ribnica 2:3, Drnek – Bukevje 4:0, Veleševec – Lazina Čička 1:6, Kuče – Rakitovec 2:1, Novo Čiče slobodno.

Poredak: 1. Lazina Čička 6 (11:1), 2. Ribnica 6 (7:3), 3. Kuče 6 (5:1), 4. Gornje Podotočje 6 (5:1), 5. Vukovina 6 (3:0), …

The post FOTO Start 8. MNL Turopolja i Posavine efikasan i izjednačen appeared first on cityportal.hr.