FOTO Turopoljac i Klas odigrali bez odluke

['jžnl', 'Nk Turopoljac']

DSC 1143

28.08.2022. Velika Gorica, Kuče. JŽŽNL 2022./2023., 01.kolo: NK Turopoljac-NK Klas 1:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac i Klas su na otvorenju prvenstvene sezone 2022./2023. u Jedinstvenoj županijskoj ligi odigrali bez pobjednika, neodlučeno 1:1. Domaći su u prvom poluvremenu imali veći posjed lopte, ali su gosti bez velikog uzbuđenja rješavali kritične situacije.

DSC 1149

DSC 1146

Turopoljac u prvom dijelu nije iskoristio nekoliko izglednih šansi, primjerice, Čunčić i Sudec su nakon bočnih ubačaja udarcima glavom samo za nekoliko centimetara promašili vrata, a jednako tako i prizemni udarci Sarafa i Čaića. Za goste izgledne prilike nisu realizirali Vidaković i Mučić.

DSC 1151

DSC 1159

Nakon odmora Klas je došao u vodstvo pogotkom Šikića s 11m, a 15 kasnije domaći su izjednačili na isti način, kazneni udarac realizirao je Saraf. Gosti su zadnjih dvadeset minuta igrali s igračem manje, Krovinović je dobio dva žuta kartona u samo 4 minute.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2022./2023., 01. kolo

NK Turopoljac – NK Klas (Mičevec) 1:1 (0:0)

Velika Gorica, Kuče. Igralište: ŠRC Kuče. Gledatelja 120. Nedjelja, 28.08.2022., 17:30 sati. Sudac: Ivan Lacković (Jablanovac). Pomoćni suci: Ivan Družanović (Zaprešić) i Dario Mužar (Velika Gorica). Delegat: Mile Marinčić (Ivanić Grad). Strijelci: 0:1 – Šikić (55-11m), 1:1 – Saraf (71-11m). Crveni karton: Krovinović (dvije opomene, 66. i 70.).

TUROPOLJAC: Eremija, Domić, Jakovljević (od 54. Lucin), Gogić, Sudec, Čaić, Saraf, Hren, Šutalo (od 67. Hadžiabdić), Čunčić, Šestok. Trener: Stiven Žitnik.

KLAS: Tokić, Vrhovski, Knežević, Kolundžić, Vidaković, Šaban (od 60. Marđetko), Perša (od 46. Pružinec), Šikić, Mučić (od 68. Matić), Janić (od 60. Krovinović), Shkumbin. Trener: Hrvoje Šiptar.

The post FOTO Turopoljac i Klas odigrali bez odluke appeared first on cityportal.hr.