FOTO Vatrogasac do pobjede boljom igrom u prvom poluvremenu

['1.žnl istok', 'NK Vatrogasac(K)']

DSC 1168

28.08.2022. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL Istok-01.kolo: NK Vatrogasac-NK Dubrava 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je pobijedio s 2:1 momčad Dubrave u utakmici prvog kola prvenstvene sezone 2022./2023. u Prvoj županijskoj ligi Istok s dva pogotka Damira Matkovića u prvom poluvremenu.

DSC 1170

DSC 1176

Iako momčad iz Kobilića nije imala pripreme kako su bile planirane, izostali su i neki dugogodišnji prvotimci, ipak su osvojena prva tri boda u novom prvenstvu i to je bilo ugodno iznenađenje za njihovu navijačku skupinu Browing.

DSC 1177

Dubrava je početkom drugog poluvremena iskoristila jednu od tri zrele prilike i smanjila zaostatak golom Karla Horvata u 49. minuti na 2:1. Isti igrač je još dva puta bio u velikoj prigodi za pogodak, ali jedan njegov pokušaj je odlično otklonio vratar Matia Caput, dok je u drugoj prigodi lopta otišla preko grede.

Vatrogasac je od polovice drugog poluvremena izveo nekoliko brzih kontranapada, uglavnom po lijevoj strani preko Toni Štefnera, koji nisu urodili plodom, jer je završnica bila neprecizna. Sudac Mario Stanić i njegovi pomoćnici vrlo dobri.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2022./2023., 01. kolo

NK Vatrogasac – NK Dubrava (Dubrava) 2:1 (2:0)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 70. Nedjelja, 28.08.2022., 17:30 sati. Sudac: Mario Stanić (Dugo Selo). Pomoćni suci: Dario Pranjić i Jurica Šarić (oba Dugo Selo). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica) Strijelci: 1:0 – Matković (26-11m), 2:0 – Matković (30) 2:1 – Horvat (49).

VATROGASAC: Caput, Štefner, Šošić (od 73. Antunović), Vuksan, Batinić, Kontić (cap.), D.Matković, Šimek (od 57. Ivkić), Paradžik, Patljak, Novak (od 73. Janković). Trener: Nino Matković.

DUBRAVA: Brkljačić, Grgić (od 46. Erić), Kamber (od 90. Crha), Grbavac, Bradić (cap.), Fulir, M.Horvat, K.Horvat, Baškarad (od 73. Devčić), Tahirović, Tomić. Trener: Dražen Fulir.

The post FOTO Vatrogasac do pobjede boljom igrom u prvom poluvremenu appeared first on cityportal.hr.