FOTO Meštrica glatko poražena na svom terenu

['JŽNL 2022', 'Meštrica']

DSC 0614

31.08.2022. Velika Gorica, Gornja Lomnica. JŽŽNL-02.kolo: Meštrica-Jaska Vinogradar 1:4. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica je izgubila i drugu utakmicu na startu prvenstva, bolja od domaće momčadi bila je momčad Jaska Vinogradar. Od početka susreta bila je vidljiva razlika u igračkoj kvaliteti i pripremljenosti, tako da su gosti iz Jastrebarskog dirigirali događanjem na terenu.

DSC06046

Sredinom prvog poluvremena gosti su već imali prednost od dva gola, strijelci Mićunović i Rupčić, a do odlaska na odmor propustili su prigode za još uvjerljivije vodstvo. U nastavku je nastavljena dominacija Vinogradara, pogotkom Kordića prednost je podignuta na tri razlike, a gol Krnjusa iz kaznenog udarca označio je definitivni potop domaće momčadi.

DSC06042

Nakon ubačaja Galovića iz kornera u 79. minuti, najviši u skoku bio je G.Mihalinčić koji je glavom proslijedio loptu u donji kut za 1:4 i to je bio konačan rezultat neravnopravnog susreta.

DSC 0621

Jaska Vinogradar s ovim sastavom i trenerom Sanjinom Lucijanićem je vrlo ozbiljan kandidat za pobjednika JŽNL-e u ovom prvenstvu.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2022./2023., 02. kolo

NK Meštrica – NK Jaska Vinogradar (Jastrebarsko) 1:4 (0:2)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 60. Srijeda, 31.08.2022., 17:30 sati. Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić). Pomoćni suci: Ivan Žakman (Zagreb) i Danijel Horvatić (Zaprešić). Delegat: Tomislav Kostiha (Haganj). Strijelci: 0:1 – Mićunović (17), 0:2 – Rupčić (24), 0:3 – Kordić (60), 0:4 – Krnjus (69-11m), 1:4 – G.Mihalinčić (79).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Prosenjak, Krpečanec, G.Mihalinčić, Ćevid, Pagadur (od 70. Prigorac), M.Janječić (od 50. Pirša), Skorin (od 46. T.Janječić), Košutić, Galović, Tuka. Trener: Matija Šimunović.

JASKA VINOGRADAR: Braje (cap.), Španić, Krnjus, Mićunović, Kordić (od 83. Belan), Bašić (od 83. Mesić), Tv.Nad, Rupčić (od 37. Borković), Meter, Novosel, To.Nad (od 62. Borovec, od 70.Miščin). Trener: Sanjin Lucijanić.

The post FOTO Meštrica glatko poražena na svom terenu appeared first on cityportal.hr.