FOTO Turopolje i Vatrogasac remizirali

['1.žnl istok', 'Nk Turopolje']

DSC 0088

04.05.2022. Turopolje. Prva ŽŽNL Istok-2.kolo: Turopolje-Vatrogasac (Kobilić) 1:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopolje i Vatrogasac su u 2. kolu prvom kolu Prve županijske nogometne lige skupina Istok 2022./2023. remizirali, a obje momčadi imali su pojedine dobre faze utakmice u kojima nisu uspjele odlučujuće okrenuti konačni rezultat na svoju stranu.

DSC 0091

Gosti su došli u vodstvo u uvodnom dijelu susreta pogotkom Tonija Štefnera u 4. minuti, koji je isfintirao dvojicu suparnika i s ruba kaznenog prostora pogodio donji desni kut, parada vratara Andrije Budimira bila je efektna, ali bezuspješna. Desetak minuta kasnije Štefnerova plasirana lopta iz lijevog kuta kaznenog prostora pogodila je gredu i završila u golautu.

DSC 0094

Od polovice prvog poluvremena napadi domaćih su učestaliji i opasniji. Obrana Vatrogasca bila je u nekim trenucima prekomotna, jednu takvu neopreznost iskoristio je Matej Karlović i s peterca zabio loptu pod gredu. Veselje domaćih bilo je kratko, pogodak nije priznat zbog zaleđa. Ipak, u posljednjoj minuti pred odmor Karlović još jednom s desne strane dolazi u blizinu vrata i prizemnom loptom pogađa suprotni kut za izjednačenje.

DSC 0096

Bio je to, pokazalo se, konačni rezultat. Za nešto više momčadi nisu imale ni dovoljno snage niti odlučnosti da bi osvojile sva tri boda.

Prva županijska nogometna liga Istok 2022./2023., 02.kolo

NK Turopolje – NK Vatrogasac (Kobilić) 1:1 (1:1)

Turopolje. Igralište ŠRC Turopolje. Gledatelja 60. Nedjelja, 04.09.2022., 17:30 sati. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćni suci: Patrik Deverić i Stjepan Zgurić (svi Velika Gorica). Delegat: Zvonimir Sedmak (Lukavec). Strijelci: 0:1 – Štefner (4), 1:1 – Karlović (45).

TUROPOLJE: Budimir, Cavrić (od 76. Zorić), Perić, Ceković, Avramović (od 79. J.Jambrešić), Karlović, Šejić (cap.), Zdunić (od 89. Starčević), Josić, I.Jambrešić, Bušić. Trener: Vlado Horvat.

VATROGASAC: Caput, Štefner, Šošić (od 89. Ilenić), Vuksan, Batinić, Muhić, Kontić, Matković, Ivkić, Patljak (od 39. Jandriš), Antunović (od 81. Janković). Trener: Nino Matković.

The post FOTO Turopolje i Vatrogasac remizirali appeared first on cityportal.hr.