FOTO Mladost 3. pobjedom došla na 3. mjesto

['jžnl', 'NK Mladost(O)']

DSC 0407

11.09.2022. Velika Gorica, Obrezina. JŽŽNL – 04. kolo: NK Mladost – NK Polet (B) 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u Obrezini golovima Martinića i Periše pobijedila Polet iz Buševca i trenutačno je s 9 bodova na 3. mjestu prvenstvene ljestvice. U prvom poluvremenu nije bilo izrađenih akcija za postizanje pogotka. Domaći su jedinu izglednu prigodu propustili realizirati u 37. minuti, neprecizan udarac završio je pored lijeve vratnice vratara Bradića. Na suprotnoj strani vratar Sučić je efektnom paradom u 41. minuti ispod grede izvadio loptu koju je glavom uputio Matušin.

DSC 0416

DSC 0413

Konkretne stvari počele su se događati u drugom poluvremenu, Martinić je svoju dobru igru okrunio pogotkom u 55. minuti. Izjednačio je Sučić u 71. minuti, samo pet minuta nakon što je ušao u igru. Desetak minuta prije kraja Periša je postigao pobjedonosni pogodak, za 3. pobjedu u 4 utakmice i 3. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2022./2023., 04.kolo

NK Mladost (Obrezina) – NK Polet (Buševec) 2:1 (0:0)

Obrezina. Igralište SRC Obrezina. Gledatelja 100. Nedjelja, 11.09.2022., 17 sati. Sudac: Tihomir Sopić (Samobor). Pomoćni suci: Jurica Huzjak (Gustelnica) i Albert Trstenjak (Samobor). Delegat: Marijan Dukić. Strijelci: 1:0 – Martinić (55), 1:1 – Sučić (71), 2:1 – Periša (80).

MLADOST: Sučić, Martinić, M.Tadić (cap.) (od 84. Kos), Smajić, Bedeković (od 46. Periša), Ivančić, Pejak (od 71. Šalković), Borković, Bubalo, Grdić, Crepulja. Trener: Romano Župetić.

POLET: Bradić, Đuretić, Dejanović, Baćan, Matušin, Šestak (od 80. Janječić), Cvitanović, Pejak (od 46. Jušić), Cavrić (od 66. Sučić), Stuparić (cap.), M.Župetić. Trener: Dejan Debijađi.

The post FOTO Mladost 3. pobjedom došla na 3. mjesto appeared first on cityportal.hr.