FOTO Ban Jelačić nije prošao u četvrtfinale županijskog kupa

['hotnews', 'kup NSZŽ', 'nk Jelačić']

DSC 0571

14.09.2022. Velika Gorica, Vukovina. Kup NSZŽŽ-e 1/8F: NK Ban Jelačić – NK Bistra (Donja Bistra) 0:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Ban Jelačić je propustio veliku prigodu da se plasira u četvrtfinale Kupa Zagrebačke županije, izgubio je 0:1 u susretu s trećeligašem Bistrom. Domaći su započeli utakmicu bez vratara koji je bio u zapisniku, ali je bio spriječen da stigne na početak susreta pa je na vrata stao igrač Antonio Nikić. Gosti su došli u vodstvo već u 8. minuti pogotkom kapetana Tomislava Kukeca.

DSC 0573

DSC 0570

Drugo poluvrijeme je proteklo u dominaciji domaće momčadi, obrana je bila sigurna, vezni igrači rastrčani, napadači su bili u šansama i zicerima! Nažalost, izostala je toliko željena realizacija i samo djelić sportske sreće. Gosti su mogli predahnuti samo nakon sporadičnih napada.

DSC 0578

DSC 0584

14.09.2022. Velika Gorica, Vukovina. Kup NSZŽŽ-e 1/8F: NK Ban Jelačić – NK Bistra (Donja Bistra) 0:1. Stefan Rajić i Jurica Čumpek. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Završnica je zapravo odigrana u kaznenom prostoru Bistre, dvije lopte Mirona Memića promašile su okvir vrata za nekoliko centimetara, projektili Josipa Miletića su letjeli tik iznad grede, a isti igrač je u posljednjim minutama pogodio gredu.

Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije 2022./2023., 1/8F

NK Ban Jelačić – NK Bistra (Donja Bistra) 0:1 (0:1)

Vukovina. Igralište Bana Jelačića. Gledatelja 60. Srijeda, 14.09.2022., 17 sati. Sudac: Antonio Kožarec. Pomoćni suci: Dejan Kupres i Ivan Rešetar (svi Samobor). Delegat: Nedjeljko Kozlovac (Jastrebarsko). Strijelac: 0:1 – Kukec (8).

BAN JELAČIĆ: A.Nikić (od 32. Marković), Rovišan, Landeka, Krasnić (od 62. Koprivčić), Sabljak (od 62. Maslač), Karaula, Augustić (od 46. Miletić), F.Milatović (od 62. M.Nikić), Memić, Čumpek (cap.), Smolković. Trener: Stefan Rajić.

BISTRA: Rihtar, Brezec, Kukec (cap.), Jolić (od 65. Ljubić), Nakić (od 55. Seleši), Mandić (od 55. Vodopijak), Gulija, Šinko (od 46. Fr.Lučak), Kereša (od 80. Jakopić), Pavlović, Fi.Lučak. Trener: Tadija Bekavac.

The post FOTO Ban Jelačić nije prošao u četvrtfinale županijskog kupa appeared first on cityportal.hr.