FOTO Vatrogasac pobijedio i preuzeo vodstvo

['1.žnl istok', 'NK Vatrogasac(K)']

DSC 0044

18.09.2022. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL Istok – 04. kolo: NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je u 4. kolu golovima Damira Matkovića i Selvera Muhića pobijedio Dinamo Hidrel i preuzeo vodstvo na prvenstvenoj ljestvici. Za momčad iz Novog Čiča nevolje su započele u 20. minuti kada je igru napustio kapetan Filip Đuksi. U igru je ušao Marko Kadoić i nije se dugo zadržao na travnjaku, isključen je zbog dvije opomene u istoj 31. minuti?!

DSC 0037

18.09.2022. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽNL Istok – 04. kolo: NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

DSC 0047

Nešto kasnije domaći su došli u vodstvo pogotkom Matkovića iz kaznenog udarca i tim rezultatom je okončano prvo poluvrijeme. Ubrzo nakon odmora brojčano slabiji gosti izjednačuju na 1:1 pogotkom Andrije Škrtića.

DSC 0060 1

Trener domaće momčadi Nino Matković je u pričuvi imao od iskusnijih igrača samo Selvera Muhića, koji je već dugo načet ozljedama i bez kompletnih priprema. Ipak, uveo ga je u igru u 64. minuti i to je bio potez vrijedan pobjede.

DSC 0066

Dalekometni ubačaj Marka Paradžika u 84. minuti u sredinu kaznenog prostora  Muhić je u skoku zahvatio glavom i proslijedio loptu u rašlje za efektan pogodak i vodstvo 2:1. Prije toga Toni Štefner je pogodio vratnicu, a Krešimir Barišić je iz blizine promašio nebranjeni dio vrata dobrog vratara Ivana Šimića.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2022./2023., 04. kolo

NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 2:1 (1:0)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 70. Nedjelja, 18.09.2022., 17 sati. Sudac: Antonio Kokot (Vrbovec). Pomoćni suci: Gordana Katušić (Gradec) i Ante Capan (Vrbovec). Delegat: Željko Stepanić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Matković (36-11m), 1:1 – Škrtić (50), 2:1 – Muhić (84). CK: Kadoić (31).

VATROGASAC: Caput, Štefner, Šošić, Barišić, Vuksan (od 64. Muhić), Kontić (cap.), Jandriš, D.Matković, Paradžik, Ivkić, Brzović. Trener: Nino Matković.

DINAMO HIDREL: Šimić, Čurla, Risonjić (od 80. Nikić), Jurišić, Hrkovac (od 40. Musolli), Španiček, Jeleč (od 44. Lacković), Đuksi (od 20. Kadoić), Škrtić, Filipović (od 63. Klenović), Hladni. Trener: Mario Paviša.

Rezultati 04. kola: Vatrogasac – Dinamo Hidrel 2:1, Rakovec – Buna 3:0, Turopolje – Gaj 5:0, Posavec – Kloštar 1:4, Milka Trnina – Ostrna 7:2, Brcko – Lonja 0:1, Dubrava – Ban Jelačić (B) 2:1.

Redoslijed: 1. Vatrogasac 10 (4 3 1 0 6:3), 2. Dubrava 9, 3. Kloštar 8, 4. Rakovec 8, 5. Lonja 8, 6. Turopolje 7 (4 2 1 1 10:4), 7. Milka Trnina 7, 8. Buna 7 (4 2 1 1 5:4), 9. Brcko 6, 10. Dinamo Hidrel 6 (4 2 0 2 4:6), 11. Ban Jelačić 1, 12. Gaj 1, 13. Posavec 0 (4 0 0 4 2:11), 14. Ostrna 0 (4 0 0 4 4:17).

The post FOTO Vatrogasac pobijedio i preuzeo vodstvo appeared first on cityportal.hr.