FOTO Mladost spasila bod u zadnjoj minuti

['jžnl', 'NK Mladost Obrezina']

DSC 0611

02.10.2022. Velika Gorica, Obrezina. JŽŽNL 2022./2023., 08. kolo: Mladost Obrezina – Sloga (Križž) 3:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u 8. kolu odigrala neodlučeno 3:3 sa Slogom iz Križa, nakon što je lovila zaostatak od dva pogotka iz prvog poluvremena te 2:3 u 89. minuti. Gosti su od početka igrali otvoreno, napadali su dugim loptama iza leđa zadnje linije domaćina.

DSC 0616

DSC 0617

Sloga je došla u vodstvo u 11. minuti pogotkom Mateja Dumbovića, koji je iskosa s desne strane pogodio suprotnu malu mrežicu. Drugi pogodak je zaista pravi raritet, tako nešto se viđa rijetko na nogometnim igralištima. Vratar domaćih startao je na gostujućeg napadača izvan kaznenog prostora i srušio ga, sudac nije prekinuo igru, vratar se nije vratio na svoje mjesto i Dumbović je poslao loptu u praznu mrežu za 0:2! Do kraja prvog poluvremena Domagoj Bedeković nije iskoristio dvije velike šanse, oba puta vratar Dario Tičak je dobro intervenirao, a udarac Ivančića zamalo je promašio cilj.

DSC 0619

DSC 0626

Nakon odmora napravljene su tri izmjene u domaćoj momčadi, domaći su krenuli agresivnije i Bedeković je s dva gola u samo dvije minute anulirao prednost gostiju – 2:2! Završnica je bila dramatična, Dumbović je svojim trećim pogotkom u 89. minuti ponovo doveo Slogu u vodstvo, ali je u slijedećoj minuti Marijo Tadić realizirao kazneni udarac za izjednačenje – 3:3!

Jedinstvena županijska nogometna liga 2022./2023., 08.kolo

NK Mladost (Obrezina) – NK Sloga (Križ) 3:3 (0:2)

Obrezina. Igralište SRC Obrezina. Gledatelja 100. Nedjelja, 02.10.2022., 16 sati. Sudac: Ivan Vuković (Donji Laduč). Pomoćni suci: Patrik Krmar (Zagreb) i Danijel Horvatić (Zaprešić). Delegat: Dobroslav Planinić. Strijelci: 0:1 – Dumbović (11), 0:2 – Dumbović (37), 1:2 – Bedeković (50), 2:2 – Bedeković (51), 2:3 – Dumbović (89), 3:3 – M.Tadić (90-11m).

MLADOST: Tomić, Martinić, M.Tadić (cap.), Smajić (od 83. Kovačić), Bedeković (od 88. Ćurić), Ivančić, Jaki (od 46. Periša), Bubalo, Grdić, Šorša, Crepulja (od 46. Kos). Trener: -.

SLOGA: Da.Tičak (cap.), Radaković, Dumbović, Krezo, Tupek, Krivec, Špišić, Prpić (od 58. Žužić, od 85. Majer), Marić, Sertić, Do.Tičak. Trener: -.

The post FOTO Mladost spasila bod u zadnjoj minuti appeared first on cityportal.hr.