FOTO Vatrogasac spasio bod u zadnjoj minuti s dva igrača manje

['1.žnl istok', 'Vatrogasac(K)']

DSC 0325

16.10.2022. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL skupina Istok 2022./2023., 08.kolo: NK Vatrogasac – NK Ostrna 1:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je u 8. kolu 1.ŽNL Istok odigrao neodlučeno sa zadnjeplasiranom Ostrnom spasivši bod u posljednjim sekundama utakmice pogotkom vratara Matie Caputa?!

DSC 0327 1

Momčad iz Kobilića nije opravdala ulogu velikog favorita i ležerni pristup utakmici imao je vrlo neugodne posljedice, kako rezultatski tako i dodatnu glavobolju treneru Nini Matkoviću zbog dva isključena igrača.

DSC 0330

Domaći su u prvom poluvremenu propustili realizirati velike šanse za pogodak, nakon odmora igrali su više nego komotno. Neurotični vrhunac uslijedio je  nakon zasluženog vodstva Ostrne i nekoliko diskutabilnih sudačkih odluka. Neki se nisu mogli više kontrolirati i uslijedila su dva isključenja: u 82. (Selver Muhić) i 83. minuti (Ivan Kontić).

DSC 0334

Iako su imali dva igrača manje, domaći su očajnički napadali i vratar Caput je u posljednjim sekundama susreta udarcem s 25m pogodio donji desni kut vratara Marka Čivića i izjednačio!

DSC 0338

Sudačka trojka je ipak bez dodatnih problema napustila igralište, prijeteći incident se nije dogodio.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2022./2023., 08. kolo

NK Vatrogasac – NK Ostrna (Ostrna) 1:1 (0:0)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 50. Nedjelja, 16.10.2022., 15:30 sati. Sudac: Antonio Kokot. Pomoćni suci: Ante Capan i Srećko Jantoljak (svi iz Vrbovca). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Perić (68), 1:1 – Caput (90).

VATROGASAC: Caput, Štefner, Šošić (od 74. Novak), Barišić, Vuksan (od 57. Ivkić), Batinić, Muhić, Kontić (cap.), D.Matković, Šimek, Antunović. Trener: Nino Matković.

OSTRNA: Čivić, G.Jaković (od 90. M.Jaković), Perić (od 78. Murat), Mandić, I. Radovac, Dunđer, Habeić, Nestić, Tokić, Šego, Darojković (od 76. Jambrek). Trener: Ivan Radovac.

REDOSLIJED  1. Kloštar 20 (+12), 2. Vatrogasac 17 (+8), 3. Dubrava 15 (+15), 4. Turopolje 15 (+10), 5. Buna 15 (+3), 6. Lonja 13 (0), 7. Brcko 12 (+3), 8. Milka Trnina 11 (+5),  9. Rakovec 11 (+4), 10. Dinamo Hidrel 10 (-3), 11. Posavec 7 (-6), 12. Gaj 5 (-17), 13. Ban Jelačić (B) 4 (-8), 14. Ostrna 1 (-23).

The post FOTO Vatrogasac spasio bod u zadnjoj minuti s dva igrača manje appeared first on cityportal.hr.