FOTO Mladost se opet spašavala u zadnjoj minuti

['jžnl', 'NK Mladost Obrezina']

DSC 0305

16.10.2022. Velika Gorica, Obrezina. Jedinstvena žžupanijska nogometna liga-10.kolo: NK Mladost – Klas (Mičevec) 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u 10. kolu odigrala neodlučeno 2:2 u susretu s Klasom iz Mičevca, nakon što je lovila zaostatak od dva pogotka iz prvog poluvremena, uspjela je golom Josipa Tadića izjednačiti u 4. minuti sudačke nadoknade! Završnica je bila jednako dramatična kao i u susretu 8. kola sa Slogom iz Križa (3:3).

DSC 0300 2

DSC 0306

Gosti su od početka igrali s pojačanom obranom i veznim redom, a napadali su brzim kontranapadima. Iskusni Hrvoje Šikić vodio je igru i dugim loptama preskakao zadnju liniju domaćina. Nalet u 5. minuti obrana domaćih zaustavila je rukom za kazneni udarac, koji je Šikić sigurno pretvorio u vodstvo 0:1. Dvadeset minuta kasnije hitri Nenad Kolundžić pretrčao je s loptom lijevom stranom pola igrališta i iz blizine pogodio suprotni kut za 0:2!

DSC 0313

DSC 0315

Napadi Mladosti bili su u drugom poluvremenu učinkovitije izvedeni tako da je Adis Smajić u 65. smanjio prednost gostiju (1:2) i učinio utakmicu otvorenom. Ulaskom Josipa Tadića u igru domaći su podigli agresivnost i njegovim pogotkom domaći su izbjegli poraz te tako spriječili Klas da zabilježi prvu jesensku pobjedu.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2022./2023., 10. kolo

NK Mladost (Obrezina) – NK Klas (Mičevec) 2:2 (0:2)

Obrezina. Igralište SRC Obrezina. Gledatelja 100. Nedjelja, 16.10.2022., 15:30 sati. Sudac: Dario Anđel. Pomoćni suci: Nikola Šimunović i Dario Aščić (svi iz Velike Gorice). Delegat: Tomislav Valešić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Šikić (5-11m), 0:2 – Kolundžić (25), 1:2 – Smajić (65), 2:2 – J.Tadić (90+4).

MLADOST: Sučić, Martinić, M.Tadić (cap.), Smajić, Periša, Pejak (od 66. J.Tadić), Borković, Jaki, Grdić, Kos, Crepulja (od 88. Bekavac). Trener: Romano Župetić.

KLAS: Jerković, Knežević, Janić, Alitović, Marđetko, Šaban (od 90. Cvitić), Kolundžić, Matić, Crnić (od 73. Vrhovski), Šikić, Hlevnjak (od 62. Shkumbin). Trener: Igor Barukčić.

The post FOTO Mladost se opet spašavala u zadnjoj minuti appeared first on cityportal.hr.