FOTO Gorica vrlo slabom završnicom izgubila od Cedevite Junior

['hotnews', 'kk gorica']

DSC 0847

30.11.2022. Velika Gorica. HT Premijer liga – 09. kolo: KK Gorica – KK Cedevita Junior 88:95. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica je izgubila utakmicu s Cedevita Junior rezultatom 88:95 u 09. kolu prvenstva HT Premijer lige 2022./2023. Košarkaši domaće momčadi imali su vodstvo cijelim tijekom utakmice, ali su vrlo slabom završnicom izgubili bodove.

DSC 0850

Gorica je dobila prve tri četvrtine i zadnju dionicu započela s prednošću od 10 poena (72:62). Domaći su vodstvo imali i 5 minuta prije kraja (81:77) i onda je uslijedio preokret gostujuće momčadi. Serijom 13:0 okrenuli su rezultat u svoju korist za vodstvo 81:90! Nakon toga nije bilo drame, jer su domaći bili nemoćni da spriječe svoj već 8. poraz u dosadašnjih 9 kola.

DSC 0855

Ponovo je u redovima domaćih najučinkovitiji bio Dino Cinac, koji je u prvom poluvremenu postigao 24 poena, na kraju ukupno 28 koševa i 8 skokova. Dvoznamenkasti su bili Karlo Uljarević 19 (8as) i Toni Jelenković 18 (8as).