FOTO Neodlučeno Gorice i Lokomotive na oproštaju od nogometne 2022. godine

['HNK GORICA', 'hotnews', 'pripremna utakmica']

DSC 0366 1

30.12.2022. Velika Gorica. HNK Gorica – NK Lokomotiva, pripremna utakmica. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica i Lokomotiva odigrali su pripremnu utakmicu na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici i tako se oprostili od nogometne 2022. godine. Treneri Željko Sopić odnosno Silvio Čabraja testirali su, svaki, dvije kompletne momčadi s približno jednakom minutažom.

DSC 0360

DSC 0377

DSC 0357

Susret je u prvom poluvremenu bio prilično žestok, naglašena je bila kontakt igra i treneri su svako malo komentirali igru svojih momčadi, Sopić je inzistirao na traženju dubine i napadačkoj igri po bokovima, a Čabraja je naglašavao disciplinaran izlazak iz obrambene zone te mirnoću u završnici akcija. Najveću prigodu domaćih u prvom poluvremenu imao je Petković, ali je niska lopta s desne strane zamalo prohujala pored vratnice na suprotnoj strani.

DSC 0403

DSC 0415

DSC 0419

Lokomotiva je došla u vodstvo u 61. minuti pogotkom Kulenovića iz kaznenog udarca, vratar Žiger je pročitao njegovu namjeru, ali je lopta ipak završila u donjem kutu. Gorica je izjednačila u zadnjoj minuti kada je Brlek idealno ubacio u srce šesnaesterca, a Vujnović je trzajem glavom zavukao loptu pod gredu za konačnih 1:1.

Pripremna utakmica

HNK Gorica – NK Lokomotiva (Zagreb) 1:1 (0:0)

Velika Gorica. Gradski stadion. Gledatelja 70. Petak, 30.12.2022., 12 sati. Sudac: Igor Pajač (Sveti Ivan Zelina). Pomoćni suci: Ivan Mihalj i Filip Krznarić (oba Zagreb). Strijelci: 0:1 – Kulenović (61-11m), 1:1 – Vujnović (90).

GORICA: Banić, Raspopović, Steenvoorden, Bralić, Krizmanić, Suk, Mrzljak, Petković, Kapulica, Fućak, Jurić (još su igrali: Žiger, Majstorović, Ćosić, Matković, Marjanović, Julardžija, Skrbin, Brlek, Fruk, Cruz, Vojnović). Trener: Željko Ćopić.

LOKOMOTIVA: Šubarić, Cipetić, Mersinaj, Matić, Milićević, Marić, Krivaj, Veljača, Stojković, Groznica, Kulenović (još su igrali: Hendija, Čavlina, Srnakaj, De Haas, Salihu, Tuci, Ubani, Tomečak, Pivarić, Goričan, Vranjković, Žilinski). Trener: Silvio Čabraja.

The post FOTO Neodlučeno Gorice i Lokomotive na oproštaju od nogometne 2022. godine appeared first on cityportal.hr.