Uspjeh goričkih stolnotenisača na 4. memorijalu Drage Čordaša

[]

21.-22.01.2023. Donja Stubica. Memorijal Drage Čordaša. Karlo Javor. Foto: David Jolić/cityportal

21.-22.01.2023. Donja Stubica. Memorijal Drage Čordaša. Martin Petrović i Marko Habijanec. Foto: David Jolić/cityportal

Gorički stolnotenisači (HSTK Velika Gorica) su u seniorskoj konkurenciji na 4.memorijalu Drage Čordaša u Donjoj Stubici uzeli (skoro) sve medalje. U polufinale su se plasirala sva trojica: Martin Petrović, Karlo Javor i Marko Habijanec. Prvo mjesto osvojio je Petrović, koji je u finalu s 3:1 pobijedio Javora, Habijanec i Hrvoje Martinec (Zabok) osvojili su brončane medalje.

21.-22.01.2023. Donja Stubica. Memorijal Drage Čordaša. Foto: HSTS

Na turniru u organizaciji STK Stubica održanom krajem prošlog tjedna natjecalo se skoro tri stotine igrača i igračica u 12 kategorija. Na otvorenju Memorijala bio je nazočan i Zoran Primorac, predsjednik Hrvatskog stolnoteniskog saveza.

Ova objava Uspjeh goričkih stolnotenisača na 4. memorijalu Drage Čordaša se prvi puta pojavila na cityportal.hr.