FOTO Gradići pobijedili Bana Jelačića u Vukovini

[]

11.03.2023. Velika Gorica, Vukovina. 4.NL Središte Zagreb skupina B -18.kolo: NK Ban Jelačić – NK Gradići 0:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Ban Jelačić je u 18. kolu ‘4.NL Središte Zagreb Skupina B’ izgubio rezultatom 0:2 od momčadi Gradića golovima Mateja Godinića i Domagoja Vorija. Domaći su u današnjem susretu igrali s prepolovljenom momčadi (Memić, Matić, Landeka, …), a tek u drugom poluvremenu na teren su izašli Čumpek, M.Nikić i Hrženjak.

Domaći su prvi zaprijetili, ali je vratar Beblek paradom spasio svoju mrežu. Nakon toga Gradići su diktirali događanja na terenu, prve zrele prilike nisu iskoristili Sudar i Borovec. Gosti su došli u vodstvo u 25. minuti kada je na asistenciju Sudara mladi Godinić izašao sam pred vratara Sakača i poslao loptu u donji kut.

Drugi pogodak je bio majstorija Vorija, koji je s ruba kaznenog prostora loptu zabio u desne rašlje domaće momčadi, vratar je bio nemoćan.

Trener domaćih početkom drugog poluvremena uveo je tri nova igrača i igra je postala ravnopravnija, čak je u nekim dionicama domaćin imao više od igre i nekoliko poluprilika. Gradići su igrali s pojačanom obranom i rutinirano obranili prednost za svoju sedmu pobjedu u prvenstvu.

4.NL Središte Podskupina B 2022./2023., 18.kolo

NK Ban Jelačić – NK Gradići 0:2 (0:2)

Vukovina. Igralište: ŠRC Vukovina. Gledatelja 70. Subota, 11.03.2023., 15 sati. Sudac: Marko Matijašec (Zaprešić). Pomoćni suci: Nikola Štibohar (Zaprešić) i Tomislav Milaković (Hrastina). Delegat: Ivan Župan (Samobor). Strijelci: 0:1 – Godinić (25), 0:2 – Vori (37).

BAN JELAČIĆ: Sakač (cap.), Rovišan, Maslač, Karaula (od 46. Hrženjak), Miletić (od 57. Augustić), Ivanković, F.Milatović, Jurić, Smolković, Krasnić (od 46. M.Nikić), Koprivčić (od 46. Čumpek). Trener: Stefan Rajić.

GRADIĆI: Beblek, D.Posavec, Vori, I.Cindrić, Rajić (cap.), Borovac, Sudar (od 75. Fridrih), Abramović, Šuman (od 75. Pralas), Božić, Godinić (od 85. Belčić). Trener: Mladen Arbanas.

Ova objava FOTO Gradići pobijedili Bana Jelačića u Vukovini se prvi puta pojavila na cityportal.hr.