FOTO Udarnik pobijedio boljom igrom u drugom poluvremenu

[]

11.03.2023. Velika Gorica. 2.HRL Zapad-ŽŽene, 16.kolo: Udarnik – Ivanić 26:21. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Rukometašice Udarnika pobijedile su rezultatom 26:21 ekipu Ivanića u 16. kolu 2.HRL Zapad (ž), boljom igrom u drugom poluvremenu kada su igrale čvršću obranu.

Ivanić je u prvih 10 minuta imao prednost (1:3, 2:5, 4:6) koju su igračice Udarnika u slijedećih deset minuta dostigle i prestigle (8:6, 10:7, 11:9). Igračice iz Ivanić Grada su do odlaska na odmor ipak uhvatile priključak (11:11, 13:13).

Bilo je izjednačeno i početkom drugog poluvremena (15:15), ali je Udarnik 5:0 serijom stekao odlučujuću prednost (20:15) i Ivanić nije više imao snage da se rezultatski približi boljem domaćinu.

2.HRL Zapad – Žene, 16. kolo

ŽRK Udarnik – RK Ivanić 26:21 (14:13)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 70. Subota, 11.03.2023., 17:30 sati. Suci: Filip Juričan i Jan Kasa (oba iz Siska). Delegat: Saša Martinić (Zagreb).

UDARNIK: Lena Dunđerović (V), Lea Krznar (V), Magdalena Jurić 7(5), Diana Vincek, Ela Bajkuša 7, Andrea Antonić 1, Anja Haramina 1, Nera Butković, Anja Jambrešić, Franka Gvardiol 1, Lana Vrabelj, Lea Bošković, Ana Štefan 2, Nikolina Laco 3, Bernarda Mostarlić 8(1). Trener: Dario Zrnić.

Ivanić: Aleksandra Sopina (V), Iva Cerovečki (V), Lorena Petreković, Ema Popović-Gecan, Monika Sikaček 7(4), Helena Petreković, Barbara Šafran, Paula Lešković 2, Petra Lešković 3, Maria Blažević, Iva Maričević 2, Ivana Vidović 1, Paula Crnčević 6. Trenerica: Dora Krnjević Dokuzović.

Sedmerci: Udarnik 6/7, Ivanić 4/6. Isključenja: Udarnik 2 min., Ivanić 10 min.

Ova objava FOTO Udarnik pobijedio boljom igrom u drugom poluvremenu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.