FOTO HNK Gorica – Seniori pobijedili juniore

[]

21.03.2023. Velika Gorica. HNK Gorica – test utakmica Seniori – Juniori 4:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Hrvatska nogometna reprezentacija počinje ciklus kvalifikacijskih utakmica za EURO 2024. Reprezentacija prvu utakmicu igra protiv Walesa u subotu (25.03.2023.) na Stadionu Poljud u Splitu. Druga utakmica je na rasporedu u utorak (28.03.2023.) kada naša reprezentacija gostuje u Turskoj.

Zbog reprezentativnih obveza slijedi stanka u SuperSport HNL-u, prvoligaških utakmica nema do 01. travnja 2023. godine. Gorički prvoligaš će ovo vrijeme iskoristiti za odigravanje test utakmica da bi nastavak prvenstva odnosno finiš sezone dočekao maksimalno spreman. Danas su seniori odigrali utakmicu s klupskim juniorima i pobijedili 4:0.

Seniori su u prvom poluvremenu igrali u sastavu: Banić, Ćosić, Štiglec, Vojtko, Priušč, Skrbin, Majstorović, Petković, Keita, Fruk i Matavž. Rezultat na kraju prvog poluvremena glasio je 2:0 za seniore, oba pogotka postigao je oporavljeni Fruk.

Drugo poluvrijeme sastav seniora je bio slijedeći: Banić (od 60. Žiger), Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Krizmanić, Keita (jedini odigrao cijelu utakmicu), Mrzljak, Julardžija, Ndockyt, Fućak, Vujnović. Seniori su i ovoj dionici bili bolji od juniora za dva pogotka, strijelci su bili Ndockyt i Julardžija, za konačan rezultat 4:0.

Juniori su također u drugom poluvremenu igrali s kompletno promijenjenom postavom i treba priznati da su bili odličan sparing partner seniorima cijelu utakmicu.

Slijedeću test utakmicu HNK Gorica igra u Sloveniji (petak, 24.03.2023.).

Ova objava FOTO HNK Gorica – Seniori pobijedili juniore se prvi puta pojavila na cityportal.hr.