FOTO Vatrogasac pobijedio Bunu u Kobiliću

[]

14.05.2023. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL skupina Istok-22.kolo: NK Vatrogasac – NK Buna 1:0. Selver Muhić. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je na svom terenu u 22. kolu 1. ŽNL skupina Istok pobijedio Bunu pogotkom Selvera Muhića u 51. minuti. Utakmica je odigrana na vodom natopljenom terenu i odigravanja po travnjaku su bila znatno otežana.

14.05.2023. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL skupina Istok-22.kolo: NK Vatrogasac – NK Buna 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Na takvom terenu nije bilo puno prostora za tehniciranje odnosno kratke pasove te je lopta u prvom poluvremenu najčešće dugim loptama prelazila naizmjenično s jedne na drugu polovicu igrališta. Bez izrazitih prigoda za pogodak igrači su otišli na odmor.

Početkom drugog poluvremena domaći su došli u vodstvo nakon ubačaja Mije Jandriša, u buketu igrača najviši je bio Muhić i glavom je poslao loptu u mrežu za 1:0. Buna je u zadnjih dvadeset minuta igrala agresivnije, u prednjoj liniji nalazio se i kapetan Robert Huđber te se stekao dojam da je izjednačenje posve realna mogućnost. Međutim, obrana domaćih bila je dobro postavljena, a ono što je prošlo zaustavljao je sigurni vratar Stjepan Bedjić, koji je u zadnjih pet minuta imao tri sjajne obrane. Tako je, ipak, domaća momčad zabilježila minimalnu pobjedu.

Vatrogasac (22 11 6 5 44:21 39) s 39 bodova zauzima trenutno 4. mjesto, a Buna (22 9 6 7 30:35 33) je s 33 boda na 8. mjestu prvenstvene ljestvice.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2022./2023., 22.kolo

NK Vatrogasac (Kobilić) – NK Buna (Mala Buna) 1:0 (0:0)

Velika Gorica, Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 70. Nedjelja, 14.05.2023., 17 sati. Sudac: Tomislav Čunčić. Pomoćni suci: Ivan Mirenić i Davor Merkaš (svi iz Velike Gorice). Delegat: Marko Pancirov (Velika Gorica). Strijelac: 1:0 – Muhić (51).

VATROGASAC: Bedjić, Šošić, Čavar, Vuksan, Jandriš, Muhić, Kontić (cap.), D.Matković, J.Grilec (od 87. Ivkić), Antunović, Štefner. Trener: Anto Marić.

BUNA: Petrac, Brkić (od 75. Vukašinec), L.Kovačić, M.Kovačić, Đurašin, Pukšić (od 75. Škojc), Huđber (cap.), Muža (od 59. J.Rak), J.Rovišan, Zlodi, Kalisar. Trener: Miroslav Rovišan.

Ova objava FOTO Vatrogasac pobijedio Bunu u Kobiliću se prvi puta pojavila na cityportal.hr.