Pobjeda za kraj sezone na Novoj grabi

[]

Nogometaši Mraclina pobjedom u zadnjem kolu oprostili su se od uspješne natjecateljske sezone. Već u prvih deset minuta domaća momčad nije iskoristila dva zicera kada su u odličnim prilikama bili Ivan Kos i Igor Hajduk. Također za goste jako izglednu priliku nije iskoristio njihov napadač Vedran Đukić. Pred kraj prvog poluvremena odlučan potez Ivana Kosa, na desnoj strani probio se kroz trojica gostujućih igrača te izlaskom na vratara poentira za vodstvo Mraclina. U drugom dijelu puno bolju igru domaći krune drugim golom, jedan udarac Ivan Kaurina prema golu gostujući igrač Džijan skreće u vlastitu mrežu. Potom malo kasnije gol iz kaznenog udarca, srušen je pred golom gostiju Pero Milatović, a Hajduk izuzetno siguran s bijele točke. Domaće opuštanje nakon lagodnog vodstva gosti kažnjavaju preko Roberta Pavlovića da bi u sam smiraj dvoboja drugim golom Igor Hajduk u maniri vrsnog strijelca postavio konačan rezultat 4:1.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B , 30. kolo

MRACLIN – RUGVICA SAVA 4:1

SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Korzo (Sisak). Pomoćnici: Ivana Kuljanac (Vrginmost) i Rožanković (Glina).

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (39), 2:0 – Džijan (56 – autogol), 3:0 – Hajduk (60 – 11 m), 3:1 – Pavlović (72), 4:1 -Hajduk (89).

MRACLIN: Dražić, J. Domitrović, Radoš, Budimir, B. Kos, Klarić, Dadović (od 27. Tandarić, od 46. V. Lučić),  J.Cvetnić (od 53. Kaurin), Milatovi, Hajduk, I. Kos. Trener: Tomislav Škrinjarić.

RUGVICA SAVA: Klarić, Krstanović, Dodić, Đukić (od 46. Kelić), Agatić (od 58. Sever), Pavlović, Kos, Lović, Guja (od 65. Brtan), Džijan, Lepotinec (od 65. Gudelj). Trener: -.

Ova objava Pobjeda za kraj sezone na Novoj grabi se prvi puta pojavila na cityportal.hr.