FOTO Juniori HNK Gorice pobjednici Kupa Grada Velike Gorice

[]

06.06.2023. Gornja Lomnica. Kup Grada Velike Gorice 2023. Juniori-Finale: NK Kurilovec – HNK Gorica 2:4. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Juniori Gorice pobijedili su u finalu Kupa Grada Velike Gorice juniore Kurilovca rezultatom 4:2 s tri gola Patrika Đurašića i Juraja Josipa Radočaja, pogotke za Kurilovec postigli su Marko Đurašić i Leon Badrić. Utakmica je odigrana po kišovitom vremenu i na momente slaboj vidljivosti.

06.06.2023. Gornja Lomnica. Kup Grada Velike Gorice 2023. Juniori-Finale: NK Kurilovec – HNK Gorica 2:4. Patrik Đurašić-trostruki strijelac. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Trener Gorice Sven Raić započeo je utakmicu s kombiniranom momčadi, izostavio je iz sastava nekoliko igrača koji su odigrali kompletno prvenstvo u netom završenoj Prvoj ligi juniora. Ipak, i ovakva postava odigrala je u prvom poluvremenu dobro i došla u vodstvo u 23. pogotkom Radočaja nakon ubačaja iz kornera. Kurilovec je izjednačio nakon brze akcije golom Marka Đurašića, koji je cijeli susret vrlo dobro odigrao.

Početkom drugog poluvremena trener Raić uvodi u igru 6 igrača(!), na klupi za pričuve ostaje samo prvi vratar Karlo Matejčić. Gorica ponovo dolazi do prednosti efektnim pogotkom P.Đurašića, koji s desne strane pogađa suprotne rašlje. Samo dvije minute kasnije isti igrač ponavlja svoju majstoriju, iz slobodnog udarca s 25m pogađa donji kut za vodstvo od dva razlike.

Kurilovec je uzvratio također iz prekida, Badrić je preko zida poslao loptu pod gredu za 2:3. Međutim, nezadrživi golgeter Patrik Đurašić u 81. minuti kompletira svoj hattrick za konačni rezultat – 2:4!

Pehare i medalje igračima i trenerima uručili su Dalibor Meić, povjerenik natjecanja i Stjepan Petrac, tajnik Nogometnog saveza Velika Gorica.

Kup Grada Velike Gorice Juniori 2023., Finale

NK Kurilovec – HNK Gorica 2:4 (1:1)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 50. Utorak, 06.06.2023., 18 sati. Sudac: Adam Maksimilijan Golubić. Pomoćni suci: Danijel Antolović i Ivan Mirenić (svi iz Velike Gorice). Delegat: Stjepan Žugaj (Velika Gorica). Strijelci: 1.0 – Radočaj (23), 1:1 – M.Đurašić (30), 1:2 – P.Đurašić (58), 1:3 – P.Đurašić (60), 2:3 – Badrić (67), 2:4 – P.Đurašić (81).

KURILOVEC: Ojvan, Caganić (od 84. Šimac), Hrženjak (od 82. Muslić), Žlebečić, Šestak, M.Đurašić, Lukavečki (cap.)(od 84. Krtinić), Kovačević (od 82. Vojnić), A.Novak (od 71. Koljević), Badrić, Cindrić (od 71. Matošević). Trener: Zvonko Radoš.

GORICA: Došen, Cundeković, Gašparić (od 46. Kaurin), L.Nezirović (od 46. Blažević), Ferina, Radočaj (od 46. Shabani), Kupsjak (od 46. Tkalčević), Kostelec (od 46. Agatić), Rakas (cap.), L.Novak (od 46. P.Đurašić), Alić. Trener: Sven Raić.

Ova objava FOTO Juniori HNK Gorice pobjednici Kupa Grada Velike Gorice se prvi puta pojavila na cityportal.hr.