FOTO Kralj Tomislav pobjednik 6.Memorijala ”Mihael Celčić” u Mičevcu

[]

20.08.2023. Mičevec. 6.memorijalni turnir ”Mihael Celčić”. Foto: David Jolić/cityportal.hr

20.08.2023. Mičevec. 6.memorijalni turnir ”Mihael Celčić”. Mladost Obrezina. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Dvodnevni 6.memorijalni nogometni turnir ”Mihael Celčić” u organizaciji Nogometnog kluba Klas održan je prošlog vikenda (19.-20. kolovoza 2023.) na igralištu u Mičevcu. Natjecalo se 8 nogometnih klubova: NK Klas (Mičevec), NK Meštrica (Gornja Lomnica), NK Turopolje, NK Čehi (skupina A), NK Kralj Tomislav (Zagreb), NK Mladost Obrezina, NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) i NK Vatrogasac (Kobilić) (skupina B).

Trajanje utakmica je bilo 2×25 minuta, poluvrijeme 5 minuta, pauza između utakmica 15 minuta, izmjene (”leteće”) u prekidu. Za odličnu organizaciju turnira zaslužni su, prije svih, Antonio Veldić i Igor Barukčić.

Kralj Tomislav je u finalu glatko pobijedio Mladost Obrezinu rezultatom 3:1, s dva pogotka Ivana Miljanovića i jednim Antonia Bakule, pogodak za poražene postigao je Marijo Tadić. Sudio je Marko Pancirov. Klas je osvojio 3. mjesto boljim izvođenjem udaraca s 11m.

Tri prvoplasirane momčadi nagrađene su peharima, a najbolji pojedinci statuama nogometaša. 1.mjesto: NK Kralj Tomislav, 2.mjesto: NK Mladost Obrezina, 3.mjesto: NK Klas (Mičevec).

Najbolji igrač: Antonio Bakula (Kralj Tomislav). Najbolji vratar: Tomislav Tomić (Mladost Obrezina). Najbolji strijelac: Andrej Lovretić (Klas).

REZULTATI  Polufinale Klas – Mladost Obrezina 1:1, 5:6 – 11m, Kralj Tomislav Turopolje 1:0. Za 3. mjesto (11m): Klas – Turopolje 5:3. Finale: Mladost Obrezina – Kralj Tomislav 1:3 (M.Tadić / Miljanović 2, Bakula).

Ova objava FOTO Kralj Tomislav pobjednik 6.Memorijala ”Mihael Celčić” u Mičevcu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.