FOTO Rekordna pobjeda Turopoljca

[]

10.09.2023. Velika Gorica, Kuče. JŽŽNL – 4.kolo: NK Turopoljac – NK Vatrogasac (Z) 8:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je u 04. kolu JŽNL-e u sezoni 2023./2024. pobijedio Vatrogasac (Zdenci) rezultatom 8:1, golovima Filipa Sarafa (3), Tomislava Šutala (2), Tomislava Horvata, Matije Čaića i Maria Matasića, pogodak za goste postigao je Dominik Šekrst iz kaznenog udarca.

Katastrofalan poraz gostiju mogao se naslutiti već u ranoj fazi utakmice, jer su već u 8. minuti drugi put vadili loptu iz mreže. Potop je uslijedio u završnici prvog poluvremena kada je u samo 13 minuta domaćin pet puta zatresao mrežu Vatrogasca za ukupno 7:0 u samo 45 minuta.

Nakon odmora gosti su započeli s tri izmjene, a domaći su, zadovoljni rezultatom, igrali ”samo da im prođe vrijeme”. Gosti su smanjili iz kaznenog udarca, a Saraf je pogotkom u 72. zaokružio svoj već drugi hattrick u četiri odigrane utakmice. Nakon toga trener Stiven Žitnik uveo je u igru pričuvne igrače.

Poredak nako 4. kola: 1. Inker (Zaprešić) 12 (4 4 0 0 15:0), 2. Kloštar (Kloštar Ivanić 12 (4 4 0 0 12:0), 3. Turopoljac 9 (4 3 0 1 16:5), 4. Zrinski (Farkaševac) 9 (4 3 0 1 11:3), …

Jedinstvena županijska liga 2023./2024., 04. kolo

NK Turopoljac – NK Vatrogasac (Zdenci) 8:1 (7:0)

Kuče. Igralište ŠRC Kuče. Gledatelja 100. Nedjelja, 10.09.2023., 17 sati. Sudac: Bojan Čerkez (Vrbovec). Pomoćni suci: Helena Blažic (Vrbovec) i Vito Baša (Brckovljani). Delegat: Igor Kunić (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Saraf (2), 2:0 – Šutalo (8), 3:0 – Horvat (32), 5:0 – Matasić (37), 6:0 – Šutalo (43),  7:0 – Saraf (44), 7:1 – Šekrst (59-11m), 8:1 – Saraf (72).

TUROPOLJAC: Bolšec, Domić (od 46. Gogić), Ruklić, Perić, Matasić (od 73. Antolčić), Saraf (od 73. Janković), Čaić, Šutalo (od 73. Markulin), Čunčić (cap.) (od 66. Gavrić), Horvat, Lučić (od 66. Trputec) Trener: Stiven Žitnik.

VATROGASAC (Z): Belinić, Čirjak, Pašalić, J.Mirt, Z.Đeno (od 46. Juroš), Kulaš (od 46. Nikolić), T.Mirt, Ladan, Špoljar (od 46. Hanzir), Šekrst, Mravinac (od 16. Bašić). Trener: Zlatko Koletić.

Ova objava FOTO Rekordna pobjeda Turopoljca se prvi puta pojavila na cityportal.hr.