FOTO Inker ‘šesticom’ projurio kroz Mičevec

[]

16.09.2023. Mičevec. JŽNL – 6.kolo. NK Klas – NK Inker (Zaprešić) 0:6. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Sjajna predstava Inkera u Mičevcu za visoku 6:0 pobjedu golovima Filipa Solde (2), Martina Vidaka, Mihaela Šinka, Jana Antolića i Martina Jakovine. Bila je to šesta uzastopna pobjeda momčadi iz Zaprešića, koja je prva na ljestvici s maksimalnih 18 bodova i golrazlikom 23:1!

Početak susreta je pokazao da će to biti jednosmjerna ulica, iako su domaći pokušavali držati ravnotežu, i uspijevalo im je do 15. minute. Kratko vraćenu loptu vrataru presjekao je Soldo i samo je pogurnuo u bliži donji kut za 0:1. Samo dvije minute kasnije Šinko šalje dugu loptu iza leđa domaće obrane, Soldo asistira Vidaku, koji prizemnim udarcem gađa donji kut za 0:2.

Nakon toga Inker se odlučio za mirniju igru kontrolirajući događanja na terenu, a domaći su ipak u dva-tri navrata imali prigode da ozbiljnije ugroze vrata gostiju.

Početkom drugog poluvremena obrambeni sustav Klasa raspao se u samo 4 minute. Redom su od 50. do 54. minute pogađali mrežu Šinko, Antolić i po drugi put Soldo za – 0:5! Konačni rezultat 0:6 postavio je najmlađi igrač na terenu Jakovina (10/2006).

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 06.kolo

NK Klas (Mičevec) – NK Inker (Zaprešić) 0:6 (0:2)

Mičevec. Igralište: Mičevec. Gledatelja 100. Subota, 16.09.2023., 17 sati. Sudac: Igor Pajač. Pomoćni suci: Vedran Đurak i Bruno Geller (svi iz Svetog Ivana Zeline). Delegat: Mario Fabečić (Zagreb). Strijelci: 0:1– Soldo (15), 0:2 – Vidak (17), 0:3 – Šinko (50), 0:4 – Antolić (53), 0:5 – Soldo (54), 0:6 – Jakovina (84).

KLAS: Petrović, Petir (cap.), Lovretić (od 46. Matić), Babić, Galić, Komljenović, Celčić, Caganić (od 46. Antunović), Janić (od 69. Šteko), Jambrišak, Gredelj (od 78. Šaban). Trener: Siniša Mioković.

INKER: Lukić, Novosel, Šinko, Brumen, Vidak, Soldo, Landripet (od 73. Agrež), Jakolić, Antolić (od 71. Jakovina), Vnučec (od 87. König), Šarić (cap.)(od 87.Čerimi). Trener: Tomislav Gondžić.

Ova objava FOTO Inker ‘šesticom’ projurio kroz Mičevec se prvi puta pojavila na cityportal.hr.