FOTO Meštrica pobijedila Slogu za mjesto u sredini ljestvice

[]

30.09.2023. Gornja Lomnica. JŽŽNL-08.kolo: NK Meštrica – NK Sloga (Križž) 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica je minimalnom pobjedom (1:0) protiv Sloge iz Križa i s tri nova boda zauzela mjesto u sredini trenutačnog poretka. Pobjedonosni pogodak postigao je junior Patrik Karavla u zadnjoj minuti prvog poluvremena.

Momčadi su u prvom poluvremenu odigrali mlako i bez izrazitih prigoda za pogodak. Na obje strane olako su prokockane po dvije obećavajuće situacije, akcije su neprecizno završavane, vratari nisu morali intervenirati.

Iziritirani nekim sudačkim odlukama gosti su kontinuirano prosvjedovali, stalni prigovori rezultirali su isključenjem Filipovića u 30. minuti. Sličan trend nastavljen je i nakon odmora te je s klupe za pričuve isključen Majer.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 08.kolo

NK Meštrica – NK Sloga (Križ) 1:0 (1:0)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja: 30. Subota, 30.09.2023., 16 sati. Sudac: Stjepan Sučić (Velika Gorica)). Pomoćni suci: Jurica Huzjak (Gustelnica) i Kristijan Galović (Dugo Selo). Delegat: Željko Grdaković (Jastrebarsko). Strijelac: 1:0 – Karavla (45). CK: Juraj Filipović (29. i 30., dva žuta kartona), Filip Majer, zamjenski igrač (50., dva žuta kartona).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Prosenjak, Krpečanec, Tuka, Kovačević, Janječić, Karavla, Pisačić (od 59. Košutić), G.Mihalinčić (od 10. Ćevid), Krajina (od 73. Prigorac), Šebek. Trener: Matija Šimunović.

SLOGA: Leš, Stojaković, Sočan (od 61. Rahtaček), Škeva (od 54. Košutić), Papić (od 73. Magdić), Tupek, Krivec, Filipović, Smakiqi, Marinčić, Tičak (od 51. Benčić). Trener: Dario Kovačević.

Ova objava FOTO Meštrica pobijedila Slogu za mjesto u sredini ljestvice se prvi puta pojavila na cityportal.hr.