FOTO Pobjeda rukometašica Gorice u susretu s Trninom

[]

15.10.2023. Velika Gorica. 3.HRL (žž) – 5.kolo: ŽŽRK Gorica – RK Trnina 32:27. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Rukometašice Gorice pobijedile su u 05.kolu 3.HRL Središte (ž) ekipu Trnine rezultatom 32:27, u utakmici koja je od početka do kraja bila ‘jednosmjerna ulica’. Domaće su otvorile vodstvom 5:0 i tijekom prvog poluvremena gostujuća ekipa nije uspjela smanjiti razliku manju od tri gola prednosti (8:5, 10:7), na kraju prvog dijela bilo je 17:10.

Prednost Gorice u drugom poluvremenu iznosila je između 5 i 10 pogodaka (17:12, 20:13, 24:16, 28:19, 30:23). Trnina je tek u završnici, u zadnjih pet minuta, kada su domaće na parketu imala stalno jednu ili dvije igračice manje na terenu, uspjela ublažiti visoki poraz.

3.HRL Središte (žene) 2023.2024., 05.kolo

ŽRK Gorica – RK Trnina 32:27 (17:10)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 60. Subota, 15.10.2023., 16:30 sati. Sutkinje: Mateja Frljužec i Leona Periša (obje iz Dubrave Vrbovečke). Delegat: Davor Đurinović (Zagreb).

GORICA: Lukrecija Čurek (V), Maja Kett Karadak 1, Klara Nedić, Ivana Tolić, Danijela Mihaljević 9(3), Mia Kos 5, Lorena Rukavina, Sara Milanović, Tara Troha 3, Ana Jozinović 9, Maja Đuričić 4, Nina Vajdić, Mihaela Devčić 1. Trenerica: Filipa Merić.

TRNINA: Vanesa Pirša (V), Petra Moćan (V), Iva Vagner 5, Kritina Tutić 6, Iva Šuber Božičević, Laura Hajek, Matea Mikulić, Lucija Moćan, Lucija Živec 5, Viktorija Pomahač, Marta Pezić 5, Lea Bošnjaković 4, Lucia Jagodić 2.  Trener: Goran Bobić.

Sedmerci: Gorica 3/5, Trnina 6/7. Isključenja: Gorica 12, Trnina 4 min.

Ova objava FOTO Pobjeda rukometašica Gorice u susretu s Trninom se prvi puta pojavila na cityportal.hr.