Veterani Gorice deklasirali vršnjake Dinama iz Novog Čiča

[]

U petak 20. listopada na igralištu Dinamo Hidrela u Novom čiču odigrana je prvenstvena utakmica 11. kola veterana NS Velika Gorica između domaćeg Dinama i Gorice. Slavili su gosti iz Velike Gorice rezultatom 6-0.

Utakmica 11. kola veterana NS Velika Gorica između Dinamo Hidrela i Gorice – foto: Mato Paviša

Početak dvoboja nije nagovijestio tako visoku pobjedu gostiju. Istina, u 14. minuti Gorica je nakon kontre i razigravanja Davutovića i strijelca Dominika Mršića povela 0-1, ali onda su se pošteno ispromašivali dinamovci. U 18. minuti iz zicera Stafas je pogodio vratnicu umjesto mreže, isto je reprizirao Malbaša u 27. minuti, a zatim je propuštena još jedna kolosalna prigoda za plave.

Nakon odmora momčad trenera Debijađija zaigrala je još bolje. U 46. minuti Danijel Sedmak pucao je slobodnjak, vratar Radović odbio je loptu, a Dean Rus pogodio mrežu za 0-2.

Nakon toga na scenu je stupio Tomislav Herak. Za 0-3 zabio je na asistenciju Damira Čopića, zatim je iskoristio solo dionicu za 0-4, a onda je Herak utrčao iz drugog plana i bilo je već 0-5.

Dinamovcima nije pomogla ni pomalo šaljiva intervencija Jože Šanteka kod suca Prpića iz Zagreba, dapače Ljubas si je pogodio vlastitu mrežu za konačnih 0-6.

Već po običaju, nakon utakmice simpatična domaćica se pobrinula da igrači na takozvanom trećem poluvremenu ne sjednu za prazan stol.

DINAMO (NČ) – GORICA 0-6

NOVO ČIČE Igralište Dinama Hidrel. Igrano 20. listopada od 16.30. Sudac: Tomislav Prpić (Zagreb).

strijelci: 0-1 Mršić (14), 0-2 Rus (46), 0-3 Herak (50), 0-4 Herak (54), 0-5 Herak (70), 0-6 Ljubas (71, autogol).

DINAMO NOVO ČIČE: Radović, J. Šantek, Župetić, Stipetić, Malbaša, Ž. Hemen, Stafas, Slivak, Krlić, T. Jankeš, Grubeša (još su igrali: Horvatić, Balenović, Ljubas, Jorgić, Kelemenić). Voditelj: Stjepan Grgar

GORICA: Opačić, Tkalčević, Mršić, Barbarić, Sedmak, Rošić, Herak, Davutović, Rus, Damir Čopić, Habuš (još su igrali Mirenić Kolegić, Trputec). Voditelj: Devi Debijađi

IGRAČ UTAKMICE: Tomislav Herak

Ova objava Veterani Gorice deklasirali vršnjake Dinama iz Novog Čiča se prvi puta pojavila na cityportal.hr.