FOTO Drugi poraz odbojkašica Velike Gorice na domaćem terenu

[]

28.10.2023. Velika Gorica. Prva liga – seniorke, 5.kolo: OK Velika Gorica – ŽŽOK Sinj 1:3. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Igračice Odbojkaškog kluba Velika Gorica izgubile su i drugu utakmicu na domaćem terenu u Prvoj odbojkaškoj ligi za seniorke, bolja od njih u četiri seta bila je ekipa Sinja.

Domaće su bez problema dobile prvi set (25:17) i dobro započele 2.set (3:0, 6:4, 10:8), ali nakon 10:10 uslijedila je bolja igra Sinjanki (11:15 11:20, 13:20) te nakon obostranog timeouta dolazi do izjednačenja u setovima (19:25). U 3.setu trener Sinja Ivica Zorica pri rezultatu 9:5 uzima timeout, slijedi izjednačenje 11:11. Nakon toga ekipe se smjenjuju u vodstvu (12:13, 15:13, 16:18, 19:18), u završnici Sinj manje griješi i dobiva set (22:25) za vodstvo u setovima 1:2.

Četvrti set odvijao se slično kao i treći te nakon 19:22 ušao u dramatičnu završnicu. Sinj na 22:24 nije realizirao dvije vezane set-meč lopte, na 24:25, ne koristi 3. meč loptu, na 25:26 domaće su se ponovno obranile i došle do set lopte na 27:26! Ipak, Sinj osvaja tri poena za konačnih 27:29 za ukupnu pobjedu u četiri seta.

Utakmica je trajala skoro dva sata (114 minuta), ukupan omjer poena 93:96!

Nakon 5.kola s 10 bodova u vodstvu su Dubrovnik (5 5 0 15:3 10) i Drenova (5 5 0 15:4 10), Velika Gorica (5 1 4 7:14 2) je s dva boda na 9.mjestu.

Prva liga seniorke 2023./2024., 05.kolo

OK Velika Gorica  – ŽOK Sinj (Sinj) 1:3 (25:17, 19:25, 22:25, 27:29)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 60. Subota, 28.10.2023., 18:30 sati. Sutkinje: Mirela Baltić i Ana Ivanković. Delegat: Zdravko Hranić. Zapisničarka: Josipa Jugo. Granični suci: Lana Godler i Lara Dervoz (svi iz Zagreba)

Velika Gorica: Nina Kolobarić (L), Mia Rebić, Sara Sruk, Antonia Mlinac (L), Nora Dešković, Mia Ninčević, Lea Meštrović, Lea Kalinić, Paula Pavlović, Nola Mara Kobaš, Ema Đurak, Anamarija Kralj, Helena Floreani, Nikol Matić (cap.). Trener: Vinko Ivelj. Pomoćni trener: Dražen Uzelac.

Sinj: Anđela Babić (cap.), Karmen Vitić, Barbara Kojić, Katarina Kelava, Lara Čovo, Lucija Vučković, Martina Marić (L1), Antonija Gabrić, Sara Murat, Tara Marković (L2), Antea Runje, Leonarda Stipanović, Tamara Kojić. Trener: Ivica Zorica.

Rezultati 05.kola: OK Olimpik – OK Pula 2:3, OK Veli Vrh – OK Zadar 3:0, HAOK Mladost II – ŽOK Dubrovnik 0:3, ŽOK Drenova – ŽOK Vinkovci 3:1, OK Velika Gorica – ŽOK Sinj 1:3, OK Kitro Varaždin – HAOK Zagreb (nedjelja, 29.10.2023., 16 sati).

Ova objava FOTO Drugi poraz odbojkašica Velike Gorice na domaćem terenu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.