FOTO Ban Jelačić zabilježio drugu jesensku pobjedu

[]

04.11.2023. Velika Gorica, Vukovina. 4.NL-13.kolo: Ban Jelačić – Moslavina 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Četveroligaš iz Vukovine iznenađujuće je došao do svoje druge pobjede u jesenskoj polusezoni pobijedivši trećeplasiranu Moslavinu rezultatom 2:1 golovima Filipa Harambašića i Jurja Ivankovića.

Moslavina je bolje izgledala na dosta teškom terenu u prvom poluvremenu i došla u vodstvo u 17.minuti, kada je Patrik Horvat iskoristio nesmotrenost obrane domaćih i prizemnim udarcem s lijeve strane pogodio suprotnu malu mrežicu za 0:1. Akcije domaćih završavale su pred suparničkim kaznenim prostoru ili neuporabljivim ubačajima. Konkretna opasnost bili su samo prodori Harambašića.

Domaći su u drugom poluvremenu krenuli odlučnije i pogotkom Harambašića izjednačili su u 54.minuti na 1:1. Ulazak u igru Matea Nikića i Mirona Memića donio je dodatnu sigurnost domaćoj momčadi koja je tako dovela do ravnoteže na terenu. Izmjenama u završnici Jelačić je dodatno pojačao agresivnost i to je urodilo pogotkom mladog Ivankovića u sudačkoj nadoknadi za 2:1, za drugu pobjedu u prvenstvu (prva pobjeda zabilježena je u 7.kolu, 1:0 u susretu s Moslavcem).

4.nogometna liga središte Zagreb, skupina B 2023./2024., 13.kolo

NK Ban Jelačić –NK Moslavina (Kutina) 2:1 (0:1)

Velika Gorica, Vukovina. Igralište: ŠRC Vukovina. Gledatelja 70. Nedjelja, 05.11.2023., 14 sati. Sudac: Juraj Mikšec (Zagreb). Pomoćni suci: Antonio Mislav Fugaj (Vrbovec) i Željko Dolibašić (Velika Gorica). Delegat: Tomislav Matoc (Zaprešić). Strijelci: 0:1 – Horvat (17), 1:1 – Harambašić (54), 2:1 – Ivanković (90+2).

BAN JELAČIĆ: Marković, Rovišan, Landeka (od 85. Miletić), Simichen, Bubalo, Harambašić (85. Maslač), Hrženjak (cap.)(od 85. Brešić), Augustić (od 58. Memić), Klasnić (od 58. M.Nikić), Ivanković, Čumpek. Trener: Hrvoje Jančetić.

MOSLAVINA: Kovačić, Crnoja, Lilovac, Batarelo, Lončarević, Horvat (od 55. Slekovac), Burić (od 81. Gligić), Dajčar (od 53. Ćosić), Zavoral (od 53. Milinković), Petričić (od 55. Res), Škurla. Trener: Siniša Grubišić.

Ova objava FOTO Ban Jelačić zabilježio drugu jesensku pobjedu se prvi puta pojavila na cityportal.hr.