FOTO Vatrogasac uvjerljiv protiv Dinamo Hidrela

[]

12.11.2023. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL skupina Jug-12.kolo: Vatrogasac – Dinamo Hidrel 4:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je u 12. kolu Prve ŽNL skupina Jug u Kobiliću u susjedskom derbiju pobijedio Dinamo Hidrel golovima Kristijana Sambola (2), Toni Štefnera i Ivana Matanovića. Teren za igru bio je vrlo težak, po sredini je izgledao kao oranica, jer je na njemu dva dana prije po kiši odigrana utakmica veterana.

Momčad domaćina bila je rastrčanija u prvom poluvremenu, vodeći pogodak postigao je Sambol u 29. minuti i tim rezultatom momčadi su otišle na odmor. Početkom drugog poluvremena domaći su napadali po bočnim stranama, koje nisu izgledale kao kaljuža i lopta je tekla bez zastoja.

12.11.2023. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL skupina Jug-12.kolo: Vatrogasac – Dinamo Hidrel 4:0. Toni Štefner. Foto: David Jolić/cityportal.hr

12.11.2023. Velika Gorica, Kobilić. Prva ŽŽNL skupina Jug-12.kolo: Vatrogasac – Dinamo Hidrel 4:0. Ivan Matanović, Toni Štefner, Kristijan Sambol i Ivan Antunović. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Raspoloženi Sambol je u drugom poluvremenu svojim drugim pogotkom povisio na 2:0, poigrao se sa suparničkom obranom i s desne strane pogodio suprotnu malu mrežicu. Deset minuta kasnije hitri Štefner bio je u kontranapadu neuhvatljiv i smireno je pored vratara zatresao mrežu za 3:0. Konačni rezultat postavio je Matanović u zadnjoj minuti utakmice.

Naravno, najžešći navijači Vatrogasca, mladi ”Browingaši”, bakljadom su proslavili 7. prvenstvenu pobjedu svojih ljubimaca.

Prva županijska nogometna liga – skupina Jug 2023./2024., 12. kolo

NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel 4:0 (1:0)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 70. Nedjelja, 12.11.2023., 14 sati. Sudac: Ivan Marinčević (Mičevec). Pomoćni suci: Davor Merkaš i Tihomir Bratković (oba iz Velike Gorice). Delegat: Zvonimir Sedmak (Lukavec). Strijelci: 1:0 – Sambol (29), 2:0 – Sambol (55), 3:0 – Štefner (65), (51), 4:0 – Matanović (90).

VATROGASAC: B.Grilec, Vodelšek (od 74. Kalisar), Šošić, Kontić (cap.), Sambol (od 70. Andrišević), Matanović, Šimek, Haraminčić (od 74. Kirinić), Štefner, J.Grilec, Antunović. Trener: Vjekoslav Čavar.

DINAMO HIDREL: Šimić (od 82. Šafranko), Čurla, Džolić-Čivčić, Hladni, Đuksi (cap.), Jurišić, Davutović (od 73. Hrkovac), Žarina Groznica, Hemen, Kadoić. Trener: Vlado Horvat.

Rezultati 12.kola (10./12.11.2023.): Turopolje – Ostrna 5:0, Posavec (Orle) – Samoborski otok 5:2, Jamnica (Pisarovina) – Buna (Mala Buna) 2:2, Vatrogasac (Kobilić) – Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 4:0, Brcko (Božjakovina) – Donja Zelina 6:1, Donja Kupčina – Sloga-Suza (Orešje) 0:2, Novaki – Bestovje 1:6.

Poredak: 1. Bestovje 29 (12 9 2 1 38:9), 2. Jamnica 26 (12 8 2 2 45:16), 3. Posavec 26 (12 8 2 2 33:14), 4. Buna 25 (12 8 1 3 36:15), 5. Donja Kupčina 22 (12 7 1 4 33:18), 6. Vatrogasac 22 (12 7 1 4 37:24), 7. Sloga-Suza 20 (12 6 2 4 26:18), 8. Turopolje 19 (12 6 1 5 34:18), 9. Dinamo Hidrel 17 (12 5 2 5 16:22), ….

Ova objava FOTO Vatrogasac uvjerljiv protiv Dinamo Hidrela se prvi puta pojavila na cityportal.hr.